Po raz kolejny w świdnickim Klubie Bolko będzie można wspólnie zaśpiewać I Brygadę Czy „O mój rozmarynie”. Na patriotyczne spotkanie, połączone z wystawą „Barwy Niepodległości” już dzisiaj na godzinę 17.00 zapraszają Tadeusz Grabowski, organizacje kombatancie, ŚOK i III LO.
Przy kawie i ciastkach z udziałem młodzieży z III LO im.M.C.Skłodowskiej, członków organizacji kombatanckich i żołnierskich ” oraz Zespołu „Krąg” i „Mała Świdnica” „Zaśpiewamy za cały nasz kraj wspaniały” czcząc Dzień Niepodległości – zachęca do udziału w imieniu organizatorów Tadeusz Grabowski.

![Inicjatywa z Pastuchowa nagrodzona, wyróżnienia dla sołtysów z najdłuższym stażem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Dzien-Soltysa-subregionu-walbrzytkiego-2026.03.12-1-238x178.jpg)







![Znane ballady i filmowe piosenki Barbry Streisand na koncercie w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)
![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)