Strona główna Sport Piłka nożna Zwycięstwa Karoliny i Victorii

Zwycięstwa Karoliny i Victorii

0

Udanie zaprezentowali się w 9. kolejce IV ligi piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska i Victorii Świebodzice. Obie nasze drużyny dopisały do swojego dorobku komplet punktów.

uniwersal futbol

Podopieczni Tomasza Idziaka podejmowali na własnym terenie ligowego outsidera Orła Sadowice, a samo zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Orzeł już pod wodzą nowego trenera Jacka Opałki ma zamiar zacząć zdobywać punkty i poprawić swoją trudną sytuację w tabeli. Drużyna pokazała, że potrafi grać i sprawiać zagrożenie. Zawodnicy Karoliny nie mieli w sobotę łatwego zadania, kibice obserwowali wyrównany bój, festiwal zmarnowanych okazji po obu stronach, ale co najważniejsze dla gospodarzy – górą była Karolina. W drugiej połowie jedynego gola w meczu zdobył najlepszy strzelec drużyny Grzegorz Ignatowicz.

Przekonujące zwycięstwo w Nowej Rudzie odnieśli piłkarze Victorii Świebodzice prowadzeni przez trenera Macieja Jaworskiego. Goście sobotniego starcia pokonali Piast Nowa Ruda (3:1), który wciąż czeka na pierwszy triumf w sezonie 2016/2017. Na listę strzelców w świebodzickim zespole dwukrotnie wpisał się Kamil Sadowski, raz uczynił to Kacper Niemczyk.

Karolina Jaworzyna Śląska – Orzeł Sadowice 1:0 (0:0)

Karolina: Wajdzik, M. Rosiak, Salamon, Mrowiec, Czernicki, J. Rosiak (73′ Krawczyk), Rogowski (90+′ D. Tymcik) , Ptak (46′ Roszak), Mróz (76′ Schmidt), Borowy, Ignatowicz (90+′ Jaszowski)

Piast Nowa Ruda – Victoria Świebodzice 1:3 (1:1)

Victoria: Bielak, Zyl, Jędrasiewicz, Niemczyk, Szyszka, Sadowski, Błaszczak, Błażyński, Traczykowski (76′ Michnicki), Słapek (88′ Borgoń), Bałut (70′ Borowiec)

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/

Poprzedni artykułKlasyka Opery w Cinema 3D. Mamy bilety
Następny artykułBez goli w Wąsoszu