Strona główna Sport Piłka ręczna Szare Wilki liderami tabeli

Szare Wilki liderami tabeli

0

Wciąż trwa piękny sen juniorów młodszych Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Podopieczni Krzysztofa Terebuna wygrali siódmy mecz w tym sezonie i z kompletem punktów otwierają tabelę dolnośląskich rozgrywek.

ŚKPR1

Świdniczanie wygrali w wyjazdowym spotkaniu z ostatnim w stawce SPR-em Oleśnica 28:18 (11:9) i przeskoczyli w tabeli pauzującego w siódmej kolejce Lwa Kłodzko, który dotąd legitymował się lepszym bilansem goli. Trzecia jest Siódemka Miedź Legnica, która straciła jeden punkt (remis z Dziewiątką Legnica). Wygrana w Oleśnicy była przekonująca, ale ŚKPR grał nierówno. Zaczęło się zgodnie z planem i prowadzenia 7:2 w dwunastej minucie. Kolejne fragmenty niespodziewanie należały jednak do gospodarzy. SPR ambitnie gonił wynik i do przerwy było tylko 11:9 na korzyść ŚKPR-u. Po zmianie stron świdniczanie już wyraźnie dominowali i ostatecznie wygrali różnicą dziesięciu trafień.

SPR Oleśnica – ŚKPR I Świdnica 18:28 (9:11)

ŚKPR I: Wiszniowski, Jabłoński – Chmiel 7, Starosta 7, Kulon 4, Kopyciak 3, Borowski 2, Zaremba 2, Kozak 1, Starowicz 1, Etel 1, Ingram, Lepka, Sokołowski, Pierzak, Schwartz