Strona główna 0_Slider Siatkarki Polonii ustrzeliły Sokoła!

Siatkarki Polonii ustrzeliły Sokoła! [FOTO]

0

Po raz drugi w tym sezonie siatkarki drugoligowego MKS-u Polonii Świdnica zeszły z boiska w roli triumfatorek. Podopieczne Marka Olczyka ograły na własnym parkiecie Sokoła Katowice 3:1.

siatkowka-kobiet-14

Pierwszy set od początku do końca przebiegał pod dyktando gospodyń. Świdniczanki szybko wyszły na prowadzenie i szczęśliwie dowiozły je do końca, wgrywając otwierającą partię 25:17. W drugiej odsłonie na 2-3 punktowym prowadzeniu znajdowały się rywalki. W końcówce seta miejscowe zwarły szyki i zwyciężyły ostatecznie do 22. W trzecim secie trener Marek Olczyk dał pograć zmienniczkom. Młode zawodniczki Polonii mimo ambitnej walki nie sprostały przyjezdnym ulegając 23:25. Czwarty i jak się okazało ostatni set pewnie padł łupem naszych dziewczyn i trzy punkty zostały w Świdnicy!

MKS Polonia Świdnica – Sokół Katowice 3:1 (25:17, 25:22, 23:25, 25:19)

MKS: Adamek, Tomaszewska, Woźniak, Druciak, Krusiewicz, Małodobra, Szymańska, Jewiarz, Baran, Nowak, Dynowska, Żołnierek

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułPszoniak: Życiem rządzi przypadek [FOTO]