Strona główna Sport Inne Klęska Prakto Polonii w Żarach

Klęska Prakto Polonii w Żarach

0

Trudno myśleć o wygraniu spotkania, kiedy w trakcie dwóch kwart koszykarskiego pojedynku zdobywa się zaledwie 17 punktów. Boleśnie przekonali się o tym zawodnicy Prakto Polonii Świdnica, którzy wysoko ulegli na wyjeździe Chromikowi Żary.

druzyna

Od pierwszych minut rywale narzucili swoje warunki gry i szybko powiększali swoją przewagę. Po pierwszej odsłonie na tablicy wyników było 22:8, a spotkanie rozstrzygnięte zostało już właściwie po drugiej ćwiartce, kiedy to miejscowi prowadzili 35:17. Po zmianie stron rywale rozluźnili już nieco szyki, ale nic nie przeszkodziło im w odniesieniu pewnej wygranej 69:48. Świdniczanie wciąż muszą czekać na pierwsze, historyczne zwycięstwo w III lidze. Najbliższa szansa już w niedzielę, 16 października. O godz. 16.00 podejmiemy w hali na Zawiszowie innego beniaminka MKS Szczawno-Zdrój.

UKS Chromik Żary – Prakto Polonia Świdnica 69:48 (22:8, 13:9, 20:14, 14:17)

Prakto: Słobodzian 14, Sieńko 11, Kaliński 5, Kurpiel 5, Rogacz 4, Połeć 3, Kaczmarczyk 2, Olszewski 2, Soboń 2