Strona główna Temat dnia Ekologiczne osiedle, Park Zawiszów w zgodzie z naturą

Ekologiczne osiedle, Park Zawiszów w zgodzie z naturą

0

Duże hipermarkety mogą znajdować się na obrzeżach miasta, ale dobrze mieć pod ręką sklep osiedlowy, aptekę, bankomat itp. Rodzice woleliby też, aby ich pociechy nie musiały jechać do szkoły na drugi koniec miasta, dobrze jeśli szkoła znajduje się blisko osiedla i dzieci mogą same bezpiecznie do niej dotrzeć.

W Parku Zawiszów wszystko jest pod ręką !

Jest to znakomite miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i komfort przez podstawowe instytucje usługowe: sklepy Stokrotka, Biedronka, tuż obok apteka, bankomat, Szkoła Podstawowa nr 1, która jest jedną z najlepszych szkół w Świdnicy, ośrodek zdrowia Med-AZ znajdujący się na sąsiadującej ulicy osiedla, który także szczyci się nienaganną opinią wśród Świdniczan. Dla najmniejszych pociech liczne żłobki np. „Frajda” oraz żłobek w trakcie realizacji. Wspaniała alternatywa dla młodych mam chcących wrócić do pracy.

ignerhome_lokalizacja_tekst1

Komunikacja miejska linii autobusowych 52, 53,6,12,7,50 jeżdżąca średnio co 15 min, którą dostać się można w każdą część miasta. Sprawny dojazd do Świdnicy oraz wyjazd, bez żadnych przeszkód i bez stania w korkach łatwo dostać się na drogę główną DK35 prowadzącą do Wrocławia, bez konieczności przejazdu przez miasto, z łatwością też dostaniemy się na drogę główną prowadzącą do Żarowa. Do galerii handlowej dostaniemy się w zaledwie 10 min od osiedla, do rynku miasta jest zaledwie 15 min drogi pieszo.

Park Zawiszów jest osiedlem dla osób, które marzą o pięknej spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie pragną pozostać w centrum wydarzeń. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie miejsce na osiedlu bez konieczności oddalania się od domu, spędzając czas z rodziną, spotykając się i integrować ze swoimi sąsiadami, żyć aktywnie, a przede wszystkim czuć się bezpiecznie, swobodnie, czuć komfort, tak by z przyjemnością wracać po ciężkim dniu do domu.

ignerhome_lokalizacja_glowne

Dla wielu z nas otoczenie natury, terenów rekreacyjnych, parków, placów zabaw dla dzieci i wszystkich tych miejsc, w których będziemy w stanie się zrelaksować oraz odpocząć w ciszy i spokoju jest bardzo ważne przez chęć życia własnym stylem, ułatwienia codziennych czynności i zachowanie przy tym równowagi. Projektanci osiedla przewidzieli potrzeby mieszkańców. Niezliczona ilość kompozycji roślinnych osiedla, zielone skwerki, na których można będzie spędzać czas z sąsiadami, rodziną, dziećmi. Dla lubiących aktywność fizyczną, tereny w pobliżu osiedla: leśne i polne ścieżki,  pobliski staw Hycel, hala sportowa obok szkoły podstawowej oraz funkcjonalny, bezpieczny i bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci w każdym wieku. Nawet dla czworonogów znajdzie się miejsce na wspólne spacery. Osiedle jedyne takie w mieście, które jest w stanie zapewnić każdemu wysoką jakość życia.

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo mieszkańców.

Istotnym czynnikiem jest teren, na którym powstaje inwestycja, a jest to pięknie ukształtowany teren na wzniesieniu, z pobliskimi łąkami, laskami oraz kojącym i cieszącym oko widokiem na masyw góry Ślęży. Niezwykle ogromną zaletą jest wyłączenie komunikacji samochodowej spomiędzy budynków. Osiedle zostanie ogrodzone co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo, szczególnie dla dzieci bawiących się blisko domu, rodzice nie będą musieli się dzięki temu martwić o ich bezpieczeństwo, kiedy ich pociechy będą chciały spędzać czas przed domem.  Nowoczesny plac zabaw będzie stanowił dodatkową gwarancję bezpieczeństwa dzieciom w każdym wieku.  Zaletą jest także nowoczesna, ekologiczna zabudowa, liczne miejsca parkingowe oraz brak głośnych punktów usługowych.

ignerhome_rodzina

Biuro sprzedaży osiedla „Park Zawiszów”: Świdnica, ul. Księcia Bernarda 7/1

Zadzwoń i dowiedz się więcej tel. 662 211 370

www.parkzawiszow.pl

Poprzedni artykułMedale dla wytrwałych małżeństw [FOTO]
Następny artykułZłota jesień w Świdnicy [FOTO]