Strona główna 0_Slider Złapali lato

Złapali lato [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Wiele osób bawiło się z nami próbując uchwycić na fotografiach kończące się lato. Spośród mnóstwa nadesłanych zdjęć wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem najlepiej obrazują cudowny czas, z którym za niespełna tydzień przyjdzie się pożegnać.

pomidorki-f-baniowski1

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że lato ma smak pomidorów – zwłaszcza tych z własnego ogródka. Pan Franciszek, autor tego zdjęcia, na pewno nie zaprzeczy.

zachod-na-baltyku-m-franckiewicz

Zachód słońca nad Bałtykiem. Któż z nas nie posiada podobnej fotografii w swojej wakacyjnej galerii. Naszym zdaniem to niezaprzeczalny symbol wakacji i letnich podróży. To zdjęcie budzi wspomnienia najpiękniejszych letnich chwil, które zamknęła w obiektywie pani Marta.

k-pawlak

Cóż, tu komentarz jest chyba zbędny… Smutek wypisany na twarzy lalki zdobiącej dożynkowe dekoracje, dynia, jarzębina – trzeba się zmierzyć z faktem, że to KONIEC LATA.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie za licznie nadesłane fotografie. Gratulujemy finalistom i zapraszamy do kolejnych konkursów, które startują już niebawem.

/red/

Poprzedni artykułBilety na Mistrzostwa Europy w wkkw już w sprzedaży
Następny artykułDo operacji już bliżej, pomoc potrzebna nadal