Strona główna 0_Slider Wygraj zaproszenie na „Wroga ludu”

Wygraj zaproszenie na „Wroga ludu” [KONKURS]

0

Już 25 i 26 września świdniczanie będą mogli wziąć udział w prawdziwej uczcie teatralnej. Na deskach sceny Świdnickiego Ośrodka Kultury będzie można obejrzeć spektakl Jana Klaty „Wróg ludu” z Juliuszem Chrząstowskim w roli głównej. Dla czytelników Swidnica24.pl mamy jedno podwójne zaproszenie.

wrog_ludu_0351-768x541Zdjęcie ze strony Świdnickiego Ośrodka Kultury

Najważniejszy krakowski teatr nie rozstaje się ze świdnickim projektem „Teatr na czasie”  i  przywozi ze sobą kolejny hit. Wróg ludu to przedstawienie reżyserowane przez Jana Klatę. Wzbudzające ogromne emocje w kraju i jest entuzjastycznie przyjmowane zagranicą. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w główną rolę niepokornego doktora Stockmana wcielił się pochodzący ze Świdnicy Juliusz Chrząstowski. Za brawurowe prowadzenie tej postaci otrzymał tytuł  Najlepszego Aktora w plebiscycie publiczności XXII Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.

Spektakl będzie można obejrzeć 25 i 26 września w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury o godzinie 19.00. Bilety w cenie 45 i 35 złotych są jeszcze dostępne w Informacji Turystycznej.

UWAGA!KONKURS!

Dla czytelników Swidnica24.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na spektakl „Wróg ludu” w poniedziałek, 26 września o godzinie 19.00. Trafi do osoby, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie:

Współautorem jakiego projektu teatralnego w Świdnicy jest Juliusz Chrząstowski?

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres [email protected] do 23 września do godziny 12.00. W treści proszę wpisać odpowiedź, imię i nazwisko oraz nr telefonu (do wiadomości redakcji). Zwycięzca zostanie o nagrodzie poinformowany telefonicznie.

opr. Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułZ nieba do piekła… [FOTO]
Następny artykułMrzygłocka wiceszefową klubu Platformy Obywatelskiej