Strona główna 0_Slider Świdnickie zwierzaki nadal czekają na pomoc

Świdnickie zwierzaki nadal czekają na pomoc

1

Podczas trzydniowej akcji „Przybij łapkę z przyjacielem”, którą zorganizował świdnicki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami wspólnie z kinem Cinema 3D z okazji premiery filmu animowanego o zwierzakach, udało się zebrać zaledwie 500 zł i 50 kg karmy. Akces do wolontariatu na rzecz bezdomnych czworonogów zgłosiło 6 osób.

kotki 2Dziękujemy wszystkim, za hojność, ale potrzeby są zdecydowanie większe – powiedziała Grażyna Grzesik prezes TOZ – Towarzystwo opiekuje się bezdomnymi zwierzakami w całym powiecie. Nasi członkowie oraz wolontariusze  dokarmiają je i leczą. Tylko w samej Świdnicy opiekujemy się prawie 300. kotami.

Towarzystwo oprócz funduszy i karmy pilne poszukuje domów tymczasowych dla kotów z całego powiatu. Każdy, kto zechciałby zająć się bezdomnymi futrzakami otrzyma całą niezbędną wyprawkę – miseczki, karmę, kuwetę i żwirek. Jedynym zadaniem zastępczego opiekuna będzie karmienie, czyszczenie kuwety i oczywiście mizianie do czasu znalezienia kociakowi nowego domu. Informacje o szczegółach utworzenia takiego tymczasowego domu można uzyskać  u prezes TOZ,  Grażyny Grzesik pod tel. 662096539 lub 794507348.

Monika Filipowska

filipowska2swidnica24.pl

Poprzedni artykułKolejny niewybuch
Następny artykułKongres Turystyki już za trzy tygodnie [PROGRAM]