Strona główna Bez kategorii Sara Tonder mistrzynią Dolnego Śląska!

Sara Tonder mistrzynią Dolnego Śląska!

0

Miniony weekend kolarze z Jaworzyny Śląskiej z pewnością zaliczą do udanych. Tuszyn koło Dzierżoniowa był areną rywalizacji zawodników szosowych w jeździe indywidualnej na czas.

karolina

W wyścigu juniorek i juniorów młodszych na dystansie 8 km o mistrzostwo Dolnego Śląska zwyciężyła Sara Tonder wyprzedzając o sekundę faworytkę gospodarzy. Czwarte miejsce zajęła Paulina Pastuszek, ósme Igor Beker, dziewiąte Jakub Żuraw, a dwunaste Marcin Zarębski. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek na dystansie 5 km, Marta Kołodziejska wywalczyła jedenastą pozycję.

W tym samym czasie czworo zawodników MKS-u Karolina B&W Jaworzyna Śląska startowało w pierwszym etapie Międzynarodowych Zawodów w Kolarstwie Górskim MTB w Lubawce. W wyścigu juniorek młodszych na trzecim miejscu finiszowała Kamila Pastuszek, a na czwartym Martyna Wojas. W juniorach młodszych piąty był Jakub Bieliński, a ósmy Jakub Lisiecki. W drugim dniu zmagań górali w kategorii juniorek młodszych druga była Paulina Pastuszek, trzecia Sara Tonder, szósta Kamila Pastuszek i siódma Martyna Wojas. Junior młodszy Jakub Bieliński powtórzył wynik z soboty zajmując piątą lokatę, Marcin Zarębski był siódmy, a Igor Beker dziesiąty. W kategorii dzieci 11-12 lat Judyta Tonder zajęła ósme miejsce.

Poprzedni artykułRemis Victorii, kolejna porażka Karoliny
Następny artykułTriumf policjantów z Wrocławia