Dzisiaj i jutro wielkie otwarcie pierwszego w Świdnicy sklepu marki Signity.

Wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu, skorzystali z 20% promocji na najnowszą kolekcję odzieży i dodatków Signity na sezon jesień / zima 2016. Akcja promocyjna potrwa jeszcze tylko jeden dzień więc wszyscy, którzy nie zdążyli na uroczyste otwarcie mogą wciąż skorzystać z promocji odwiedzając sklep przy ulicy Pułaskiego 7 w dniu jutrzejszym.
/artykuł sponsorowany/
![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-238x178.jpg)


![Kierowca zasłabł, doszło do zderzenia [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/zderzenie-dw-382-1-100x75.jpg)

![Policjanci ze Świdnicy pomogli w pilnym transporcie krwi [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/policja-transport-krwi-100x75.jpg)



