Strona główna Sport Siatkówka Dreszczowiec bez happy-endu

Dreszczowiec bez happy-endu

0

Niesamowite emocje towarzyszyły inauguracyjnemu spotkaniu 1. kolejki II ligi siatkarek pomiędzy Częstochowianką Częstochowa a Polonią Świdnica. Podopieczne Marka Olczyka walczyły dzielnie, ale uległy gospodyniom w pięciu setach!

siatka

Świdniczanki po pierwszej i trzeciej partii były bliżej sukcesu, prowadząc odpowiednio 1:0 i 2:1 w setach. Niestety rywalki zdołały doprowadzić do tie-break’a, a w nim sięgnąć po końcowe zwycięstwo. – Mecz był niesłychanie zacięty, szkoda porażki w Częstochowie, ale myślami jesteśmy już przy następnych pojedynków – mówi prezes klubu Grażyna Działowska. W kolejnym spotkaniu zagramy w sobotę, 1 października we własnej hali z Sokołem Radzionków.

Częstochowianka Częstochowa – MKS Polonia Świdnica 3:2 (20:25, 25:22, 16:25, 25:20, 15:10)

Polonia: Adamek, Tomaszewska, Woźniak, Druciak, Krusiewicz, Małodobra, Szymańska