Firma Franc Gardiner, lider w branży osłon okiennych, zakończył rozbudowę hali produkcyjno-biurowej w Świdnicy. W ramach inwestycji powstał obiekt o powierzchni 4,5 tys. mkw.
Nowa hala wraz z dotychczasowym zakładem to łącznie ponad 11 tys. mkw powierzchni. Rozbudowa rozpoczęła się na przełomie października i listopada ubiegłego roku. Aktualnie budynek jest już ukończony i wkrótce zostanie oddany do użytku.
Firma Franc Gardiner od ponad 14 lat projektuje i wdraża innowacje w produkcji wewnętrznych przesłon okiennych oraz kompleksowe rozwiązania dekoracyjne z nadrukami. Obecnie firma zatrudnia 240 pracowników. Jej roczny obrót to ponad 20 mln euro.




![Trudna sztuka latania. Na pomoc bocianiemu juniorowi z Pszenna [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/bocian-pomoc-2-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/ul.-Przechodnia-100x75.jpg)
![Popisy na skrzyżowaniu w Świdnicy. Wyjechał z Częstochowskiej w poślizgu [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/Szarych-Szeregow-drift-100x75.jpg)



