Strona główna 0_Slider Super okazja dla fanów horroru

Super okazja dla fanów horroru

0

Wieczór 26 sierpnia będzie wyjątkową okazją dla wszystkich, którzy lubią się bać. W CINEMA3D o godzinie 22:00 startuje nocny Maraton Grozy. Podczas jednej nocy widzowie będą mogli obejrzeć 3 filmy: Blackburn, The Houses of Halloween, Dead Inside. Każdy fan horroru spędzi w CINEMA3D przerażającą noc.

Maratony filmowe to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którym jeden film nie wystarcza, dla tych, którzy lubią oglądać filmy „hurtowo”. Tym razem CINEMA3D zaprasza wielbicieli horroru na nocne oglądanie filmów. Już w piątek 26 sierpnia od godz. 22:00 podczas nocnego Maratonu Grozy będzie można obejrzeć: Blackburn, The Houses of Halloween, Dead Inside.

Blackburn
Blackburn
Grupa przyjaciół zmuszona przez szalejący pożar trafia do małego miasteczka na Alasce. Myślą, że znajdą tu schronienie i bezpieczeństwo. Jednak rzeczywistość jest inna, a ich sytuacja zmienia się w krwawy i mroczny koszmar. Głód krwi mieszkańców miasteczka z każdą minutą zyskuje na sile…

The Houses of Halloween
The Houses of Halloween
Na kilka dni przed Halloween grupa przyjaciół rusza w podróż camperem w poszukiwaniu najbardziej przerażającego domu strachów w parkach rozrywki. Cała wyprawa jest przez nich dokumentowana amatorską kamerą wideo. Z czasem zaczyna dziać się coś dziwnego. Domy stają się coraz bardziej mroczne, a otoczenie coraz bardzie przerażające. Role zaczynają się odwracać, to nie oni szukają. Ktoś ich śledzi, ktoś z nimi gra w jakąś przerażającą grę…

Dead Inside
Dead Inside
Nastoletnia Sara zmaga się z rodzajem zaburzeń psychicznych – prześladują ją przerażające wizje. Pod nieobecność jej rodziców znajomi organizują imprezę, podczas której Sara dzieli się swymi mrocznymi wizjami. Widzi, jak goście mordują się wzajemnie w drastyczny sposób… Wizje, brane za chore omamy, zaczną się spełniać. Kto i co stoi za całym tym złem?

Nocny Maraton Grozy w CINEMA3D, to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów horroru. Bilety dostępne w kinach i na www.cinema3d.pl w cenie 25 zł. Podczas Maratonu Grozy bezpłatna dolewka napoju zakupionego w barze.

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułSobota pod kątem szczypiorniaka
Następny artykułNiemowlę zostało pobite?