Strona główna 0_Slider Silesian Cup na półmetku!

Silesian Cup na półmetku! [76 ZDJĘĆ]

0

Po dwóch dniach zaciętej, sportowej rywalizacji coraz wyraźniej krystalizują nam się faworyci XI Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup. W piątek końcówka spotkań grupowych i start fazy mistrzowskiej.

CSC_0821W najmłodszej kategorii U-9 najlepsi jak do tej pory zawodnicy ukraińskiego Czernomorca I Odessa. Nasi wschodni sąsiedzi zanotowali cztery zwycięstwa oraz remis i jak na razie zagrozić im może wydaje się tylko Victoria Chróścice (4 wygrane i porażka). Piłkarze Victorii w bezpośrednim starciu przegrali jednak z Ukraińcami aż 0:7. W kategorii U-10 najlepiej spisują się jak do tej pory Polonia-Stal Świdnica i Chojnik Jelenia Góra (komplet 4 wygranych), a także Dąbroczanka Pępowa (4 zwycięstwa i remis).

CSC_0631

Wśród dwunastolatków znamy już zwycięzców poszczególnych grup. W grupie A zwyciężyła Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z kompletem punktów i imponującym bilansem bramkowym 20:0! W grupie B wygrała Polonia-Stal I Świdnica mimo iż do rozegrania ma jeszcze jeden grupowy pojedynek z Pogonią Mogilno. W grupie C triumfowali zawodnicy Dąbroczanki Pępowo. W najstarszej kategorii U-14 dojdzie jutro do starcia o pierwsze miejsce w grupie A, gdzie GKS I Bełchatów podejmie Lechię Dzierżoniów. W grupie B prowadzi GKS II Bełchatów.

/MDvR/

Poprzedni artykułWakacje z przyjacielem [KONKURS FOTO]
Następny artykułEnej na jubileuszowym Festiwalu Folkloru