Strona główna 0_Slider Silesian Cup: Miejscowi w roli głównej!

Silesian Cup: Miejscowi w roli głównej! [FOTO]

0

W aż trzech kategoriach wiekowych młodzi zawodnicy Polonii-Stali Świdnica powalczą o końcowe zwycięstwo podczas XI Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup. W sobotę, 6 sierpnia wielkie finały i ceremonia zakończenia turnieju.

CSC_0765

W kategorii dziewięciolatków w pierwszym półfinale dojdzie do braterskiego pojedynku, w którym Czermonorec I Odessa zagra z drugą ekipę Czernomorca. W drugim starciu, którego stawką będzie wielki finał Olimpia Gwardiejsk (Rosja) zmierzy się z Chojnikiem Jelenia Góra. Gryf Świdnica i Polonia-Stal Świdnica walczą o lokaty 5-8.

W decydujących bojach o czołowe lokaty w kategorii U-10, Polonia-Stal Świdnica trenowana przez Mariusza Krupczaka zagra w półfinale z Dąbroczanką Pępowo, a czeski Sokol Olsany podejmie Chojnika Jelenia Góra. Gryf Świdnica zagra o pozycje 7-9.

Wśród dwunastolatków o czołowe miejsca powalczą także biało-zieloni reprezentujący Polonię-Stal. Podopieczni Sebastiana Ratajczaka po pasjonującej batalii pokonali w ćwierćfinale po karnych MKS I Żory i jutro zagrają w półfinale Piotrcovią I Piotrków Trybunalski. W drugim półfinale Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej zmierzy się z dziewczynami UKS-u Bielawianka Bielawa.

W najstarszej kategorii U-14 o zwycięstwo powalczą Polonia-Stal I Świdnica trenowana przez Przemysława Malczyka, GKS II Bełchatów, Wisła Junior Sandomierz i Akademia Piłkarska Gliwice.

/MDvR/

Poprzedni artykułWakacyjny Teatrzyk
Następny artykułNa zdrowie: Jedz owoce, nie pożałujesz