Strona główna Sport Piłka nożna Rehabilitacja AKS-u, wysokie wyjazdowe zwycięstwo

Rehabilitacja AKS-u, wysokie wyjazdowe zwycięstwo

0

Po klęsce z Orkanem Szczedrzykowice (1:7), piłkarze czwartoligowego AKS-u Strzegom po raz drugi w tym sezonie sięgnęli po komplet punktów. Nasza drużyna pokonała na wyjeździe beniaminka rozgrywek GKS Wartę Bolesławiecką 4:0.

uniwersalne

Spłynęło na nas wiele słów krytyki po wysoko przegranym spotkaniu z Orkanem. Odbyłem z chłopakami bardzo poważną rozmowę i już na treningach widziałem, jak poważnie i ambitnie podchodzą do kolejnego meczu. W konfrontacji z drużyną z Warty Bolesławieckiej postanowiłem dać szansę gry od początku praktycznie tym samym zawodnikom, by mogli się zrehabilitować i udowodnić, że wysoka porażka była tylko wypadkiem przy pracy – mówił na oficjalnej stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski.

Strzegomianie prowadzili do przerwy 1:0, kiedy to akcję Dawida Domaradzkiego i Adama Wasilewskiego wykończył Michał Sudoł. Po zmianie stron dwa trafienia zaliczył Marcin Wasilewski, drogę do siatki rywali znalazł też Damian Uszczyk.To był świetny mecz w wykonaniu moich podopiecznych, pełna rehabilitacja chłopaków. Zespół dobrze zareagował po niepowodzeniu i odpowiedział w najlepszy możliwy sposób, wysoko pokonując GKS. Udowodniliśmy wątpiącym, że jesteśmy dobrze przygotowani do tych rozgrywek – dodał Jarosław Krzyżanowski.

GKS Warta Bolesławiecka – AKS Strzegom 0:4 (0:1)

AKS: Kretkowski, Durajczyk, Gołąbek (78′ D. Krzyżanowski), Sudoł, Sabat, Krupnik (72′ Dominiak), Domaradzki, Alwin (79′ Górowski), Szerszeń (54′ Uszczyk), A. Wasilewski (62′ Sobczak), Kloc (75′ M. Wasilewski)