Strona główna 0_Slider Polonia-Stal pod lupą

Polonia-Stal pod lupą [PREZENTACJA DRUŻYNY JUNIORÓW MŁODSZYCH]

0

W ramach nowego cyklu portalu Swidnica24.pl – „Polonia-Stal pod lupą” prezentujemy kolejną drużynę piłkarską Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Tym razem przyszedł czas na ekipę trenera Szymona Majcherczyka występującą w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Młodszych.

CSC_0831-przyciete-pomniejszone-2000Biało-zieloni są już po pierwszym meczu o ligowe punkty. Świdniczanie po zaciętym boju ulegli na wyjeździe 1:3 renomowanemu Chrobremu Głogów.

Terminarz meczów juniorów Polonii-Stali Świdnica:

1. kolejka (31.08 – godz. 18.00): Parasol Wrocław – Polonia-Stal

2. kolejka (27.08 – godz. 11.00): Chrobry Głogów – Polonia-Stal 3:1

3. kolejka (4.09 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Zagłębie Lubin

4. kolejka (10.09 – godz. 13.00): WKS Śląsk Wrocław – Polonia-Stal

5. kolejka (18.09 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Konfeks Legnica

6. kolejka (24.09 – godz. 13.00): KS Polkowice – Polonia-Stal

7. kolejka (2.10 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Ślęza Wrocław

8. kolejka (9.10 – godz. 12.30): FC Academy Wrocław – Polonia-Stal

9. kolejka (16.10 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Piast Nowa Ruda

10. kolejka (23.10 – godz. 14.00): Śląsk Wrocław – Polonia-Stal

11. kolejka (30.10 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Górnik Wałbrzych

12. kolejka (5.11 – godz. 13.00): KS Oława – Polonia-Stal

13. kolejka (13.11 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Lechia Dzierżoniów

14. kolejka (19.11 – godz. 11.00): Miedź Legnica – Polonia-Stal

15. kolejka (27.11 – godz. 13.00): Polonia-Stal – Orzeł Ząbkowice Śląskie

Skład Polonii-Stali Świdnica – Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych (rocznik 2000-2001):

Bramkarze:

Kacper Szczepaniuk

Kacper Koziarz

Obrońcy:

Bartłomiej Kurzeja

Marcin Bieniasz

Jakub Rojewski

Maciej Korólczyk

Michał Podolak

Piotr Staryszak

Remigiusz Depta

Wojciech Pitura

Pomocnicy:

Damian Kucharski

Angielos Daras

Filip Iwanio

Jakub Salamon

Jakub Sikora

Kamil Gazda

Kamil Hądzlik

Michał Czabanowski

Radosław Kasprzak

Szymon Kopacz

Dominik Piła

Napastnicy:

Jakub Filipczak

Dominik Sawa

Jan Zadziorski

Konrad Kocaba

Mateusz Śmietana

/MDvR/