Strona główna 112 Policjanci na piłkarskim boisku

Policjanci na piłkarskim boisku

0

Na najbliższy piątek, 2 września zaplanowano XVI Turniej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych województwa dolnośląskiego. Zawody odbędą się w godzinach 9.00 – 14.30 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. 

policja

W turnieju, który patronatem objęli: wojewoda Paweł Hreniak, Komendant Wojewódzki Policji insp. Arkadiusz Golanowski, świdnicki starosta Piotr Fedorowicz oraz burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, weźmie udział 14 dziesięcioosobowych drużyn reprezentujących jednostki Policji z terenu całego Dolnego Śląska.

Piłka nożna w życiu dzieci i młodzieży odgrywa niezwykle ważną rolę. Jest nie tylko sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu i środkiem na zachowanie dobrego zdrowia, ale także wspaniałą lekcją wychowawczą, podczas której kształtują się charaktery młodych ludzi. Mając powyższe na uwadze Komenda Powiatowa Policji, skierowała zaproszenia do dyrektorów wszystkich placówek oświatowych na terenie Strzegomia z prośbą o odwiedzenie OSiR-u i dopingowanie policjantów – wyznaje Robert Topolski z KPP Świdnica.

Turniej zorganizowany zostanie przez Komendę Powiatową Policji w Świdnicy, Zarząd Terenowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych w Świdnicy oraz Zarząd Wojewódzki Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych woj. dolnośląskiego.

 

 

Poprzedni artykułFlashmove w Świdnicy. Zatańcz na Rynku!
Następny artykułSala widowiskowa z efektownym wyposażeniem [FOTO]