Strona główna 0_Slider Podsumowanie XI edycji Silesian Cup

Podsumowanie XI edycji Silesian Cup [FOTO]

0

Czterodniowe emocje związane z piłkarskimi zmaganiami młodych adeptów futbolu już za nami. Podczas jedenastej już edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup towarzyszyły nam spore emocje i zacięta walka o czołowe lokaty.

SilesianNa starcie imprezy pojawiło się około 700 zawodników z 47 klubów z Polski, Czech, Rosji i Ukrainy. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych: U-9, U-10, U-12 i U-14 i rozgrywana była na siedmiu boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Szczegółowe wyniki XI edycji Silesian Cup:

Pełna klasyfikacja kategorii U-9:

Czernomorec I OdessaFOTO: Czernomorec I Odessa – zwycięzcy kategorii U-9

1. Czernomorec I Odessa (Ukraina)
2. Chojnik Jelenia Góra
3. Czernomorec II Odessa (Ukraina)
4. Olimpia Gwardiejsk (Rosja)
5. LZS Victoria Chróścice
6. MKS Polonia-Stal Świdnica
7. UKS Gryf Świdnica
8. AS Milicz

Polonia-Stal - U9FOTO: Polonia-Stal Świdnica – kategoria U-9

Strzelcy goli – kategoria U-9:
1. Amin Akwari (Czernomorec Odessa I) – 25
2. Jurij Łysenko (Czernomorec Odessa I) – 20
3. Paweł Cebula (LZS Victoria Chruścice) – 17
4. Kacper Sucharski (LZS Victoria Chruścice) – 15
5. Gleb Kremniow (Czernomorec Odessa II) – 14

13. Jan Wicher (UKS Gryf Świdnica) – 7
16. Bartosz Dudzic (Polonia Stal Świdnica)5
— Michał Jurusz (Polonia Stal Świdnica) – 5
21. Jakub Kazimierski (UKS Gryf Świdnica) – 3
— Patryk Szeremeta (Polonia Stal Świdnica) – 3
26. Damian Patyk (UKS Gryf Świdnica) – 2
— Jakub Karaś (Polonia Stal Świdnica) – 2
36. Hubert Pawlik (Polonia Stal Świdnica) – 1
— Łukasz Kulig (Polonia Stal Świdnica) – 1
43. Aleksander Delfel (UKS Gryf Świdnica) – 1
— Nikodem Krakowiak (UKS Gryf Świdnica) – 1

Gryf - U9FOTO: Gryf Świdnica – kategoria U-9

Pełna klasyfikacja kategorii U-10:

Chojnik Jelenia GóraFOTO: Chojnik Jelenia Góra – zwycięzcy kategorii U-10

1. Chojnik Jelenia Góra
2. Dąbroczanka Pępowo
3. MKS Polonia-Stal Świdnica
4. TJ Sokol Olsany (Czechy)
5. WKS Śląsk Wrocław
6. SK Hranice (Czechy)
7. AS Milicz
8. UKS Gryf Świdnica
9. TJ Sokol II Olsany

Polonia-Stal - U10FOTO: Polonia-Stal Świdnica – kategoria U-10

Strzelcy goli – kategoria U-10:
1. Oskar Gerstenstein (AP Chojnik Jelenia Góra) – 22
2. Kacper Drąg (WKS Śląsk Wrocław) – 21
3. Damian Leciej (Dąbroczanka Pępowo) – 13
4. Patryk Taratuta (Polonia Stal Świdnica) – 11
— Cyprian Michalski (AP Chojnik Jelenia Góra) – 11
6. Patryk Paliński (Polonia Stal Świdnica) – 10

10. Michał Rybarczyk (UKS Gryf Świdnica) – 8
— Maciek Stańczak (Polonia Stal Świdnica) – 8
— Jakub Safian (Polonia Stal Świdnica) – 8
20. Alan Kwiatkowski (UKS Gryf Świdnica) – 6
— Oskar Cybruch (Polonia Stal Świdnica) – 6
27. Hubert Lipiński (Polonia Stal Świdnica) – 5
33. Filip Dadas (Polonia Stal Świdnica) – 4
— Karol Homa (Polonia Stal Świdnica) – 4
36. Kacper Kośkiewicz (UKS Gryf Świdnica) – 3
44. Kacper Ciak (UKS Gryf Świdnica) – 2
— Alan Sauter (Polonia Stal Świdnica) – 2
52. Szymon Zaczyński (UKS Gryf Świdnica) – 1
— Bartosz Toroń (UKS Gryf Świdnica) – 1
— Eryk Korab (Polonia Stal Świdnica) – 1

Gryf - U10FOTO: Gryf Świdnica – kategoria U-10

Pełna klasyfikacja kategorii U-12:

Kadra LZPNFOTO: Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej – zwycięzcy kategorii U-12

1. Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej
2. MKS Polonia-Stal I Świdnica
3. Piotrcovia I Piotrków Trybunalski
4. UKS Bielawianka Bielawa (dziewczęta U-14)
5. MKS I Żory
6. Dąbroczanka Pępowo
7. Pogoń I Mogilno
8. GKS I Bełchatów
9. Olimpia Gwardiejsk
10. Piast Zawidów
11. Piotrcovia II Piotrków Trybunalski
12. MKS III Żory
13. MKS Polonia-Stal II Świdnica
14. MKS II Żory
15. Champions Oława
16. GKS II Bełchatów
17. Pogoń II Mogilno

Polonia-Stal - U12FOTO: Polonia-Stal I Świdnica – kategoria U-12

Strzelcy goli – kategoria U-12:
1. Jakub Zawierucha (MKS Żory I) – 23
2. Maciej Karwulewicz (Piotrcovia Piotrków I) – 10
3. Adrian Figielek (Dąbroczanka Pępowo) – 8
4. Dawid Wożniakowski (Piotrcovia Piotrków I) – 6
5. Kacper Wnorowski (Kadra LZPN) – 6

14. Kewin Moczydłowski (Polonia Stal Świdnica II) – 3
— Kacper Szeremeta (Polonia Stal Świdnica II) – 3
25. Oliwier Salski (Polonia Stal Świdnica II) – 2
— Piotr Pawlak (Polonia Stal Świdnica II) – 2
— Oskar Pawłowski (Polonia Stal Świdnica I) – 2
— Kacper Surmaczyński (Polonia Stal Świdnica I) – 2
52. Emil Gliwa (Polonia Stal Świdnica II) – 1
— Jakub Taraszkiewicz (Polonia Stal Świdnica II) – 1
— Goran Rajca (Polonia Stal Świdnica II) – 1

— Kacper Jasiński (Polonia Stal Świdnica I) – 1
— Kacper Kossakowski (Polonia Stal Świdnica I) – 1
— Jakub Solarz (Polonia Stal Świdnica I) – 1

 

Polonia-Stal II - U12FOTO: Polonia-Stal II Świdnica – kategoria U-12

Pełna klasyfikacja kategorii U-14:

AP GliwiceFOTO: AP Gliwice – zwycięzcy kategorii U-14

1. Akademia Piłkarska Gliwice
2. MKS Polonia-Stal I Świdnica
3. GKS II Bełchatów
4. Wisła Junior Sandomierz
5. Lechia Dzierżoniów
6. Polonia Wrocław
7. GKS I Bełchatów
8. Kadra Lubuskiego Związku Piłki Nożnej
9. Pogoń Mogilno
10. WKS Śląsk Wrocław
11. MKS Polonia-Stal II Świdnica
12. Olimpia Gwardiejsk
13. GKS III Bełchatów

Polonia-Stal I - U14FOTO: Polonia-Stal I Świdnica – kategoria U-14

Strzelcy goli – kategoria U-14:
1. Mateusz Mazurkiewicz (AP Gliwice) – 7
2. Kacper Okapa (KKS Polonia Wrocław) – 6
3. Michał Łukaszewski (GKS Bełchatów III) – 6
4. Jakub Markiewicz (GKS Bełchatów I) – 6
5. Dominik Sawa (Polonia Stal Świdnica I) – 5

9. Mateusz Tokarz (Polonia Stal Świdnica II) – 3
20. Sebastian Sieradzki (Polonia Stal Świdnica II) – 2
— Sebastian Stramiec (Polonia Stal Świdnica I) – 2
— Ksawery Istelski (Polonia Stal Świdnica I) – 2
— Hubert Konstanty (Polonia Stal Świdnica I) – 2
35. Kacper Adamczyk (Polonia Stal Świdnica II) – 1
— Wiktor Dyś (Polonia Stal Świdnica II) – 1

Polonia-Stal II - U14FOTO: Polonia-Stal II Świdnica – kategoria U-14

FOTO: Silesian CUP