Strona główna 0_Slider Parada motocykli w Świdnicy

Parada motocykli w Świdnicy

3

Ponad sto, a być może nawet dwieście jednośladów zjawi się w najbliższy weekend  na dorocznym, XI już Motozlocie w Świdnicy. Na te cykliczne spotkania przyjeżdżają  nie tylko samotni jeźdźcy, ale także całe rodziny, które cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo, jakie zapewniają organizatorzy (zlot odbywa się na terenie OSiR-u) oraz pewność, że nikt niezaproszony nie zjawi się na polu namiotowym. Organizatorem jest niezawodny klub Rider.

Motorfestiwal 2013_34Choć impreza ma charakter zamknięty, jak co roku zlotowicze zaplanowali przejazd ulicami miasta oraz prezentację maszyn na rynku. W tym roku będą również wspomagać motocyklistę, który uległ wypadkowi pod Mokrzeszowem. Pieniądze, które zbiorą zostaną przeznaczone na rehabilitacje powypadkową.

Parada  motocykli rozpocznie się w sobotę, 3 września około godz. 12.30, maszyny wyjadą spod OSiR-u, przejadą m. in ul. Westerplatte, Wrocławską, by przez plac św. Małgorzaty dojechać  do rynku. Tam od godz.13.00 mieszkańcy będą mogli z bliska obejrzeć  wszystkie  motocykle – krajowe i zagraniczne, fabryczne,  a także te po bardziej i mniej profesjonalnych przeróbkach. Prezentacja rozpocznie się o godz 13.00.

/red./

Poprzedni artykułKoniec kąpieli na świdnickim basenie
Następny artykułSalon Łazienek Domino w Dzierżoniowie już gotowy!