Strona główna Sport Piłka nożna Dziesięć trafień AKS-u

Dziesięć trafień AKS-u

0

Wysokim zwycięstwem AKS-u Strzegom zakończył się sparing z przedstawicielem legnickiej klasy A – Orłem Mikołajowice. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego zwyciężyli aż 10:0. Dziś o 18.00 na świdnickim OSiR-ze ostatni mecz kontrolny strzegomian – rywal Polonia-Stal Świdnica.

piłka nożna - uniwersalne

Dziękuję drużynie Orła Mikołajowice za to, że zgodziła się z nami zagrać. Ostatnio nie doszło do sparingu z Czarnymi Rokitki i musieliśmy zapełnić tę lukę. Wynik, choć wysoki, był tak naprawdę sprawą drugorzędną. Przećwiczyliśmy wiele wariantów i ustawień. W sumie wystąpiło 19 zawodników, z których wszyscy zgłaszają chęć gry w podstawowym składzie. Cieszę się, że jest tak duża rywalizacja, szczególnie w ataku.  W sobotę zagramy ostatnią grę kontrolną – z Polonią-Stalą Świdnica, która będzie swoistym wyznacznikiem formy, w jakiej aktualnie jesteśmy – podsumował trener Jarosław Krzyżanowski.

AKS Strzegom – Orzeł Mikołajowice 10:0

Gole: Durajczyk (2), Szerszeń (2), D. Krzyżanowski, M. Wasilewski, Dominiak, Kloc, Werner, Domaradzki.

AKS: Kretkowski, Gołąbek, Durajczyk, Dominiak, Krupnik, Sabat, D. Krzyżanowski, Alwin, Werner, M. Wasilewski, Kloc oraz Słowik, Sobczak, Szerszeń, Sudoł, J. Krzyżanowski, Domaradzki, Uszczyk, A. Wasilewski

Poprzedni artykułNie zatrzymał się na czas [FOTO]
Następny artykułSilesian zakończony, świdniczanie na podium!