Strona główna Sport Piłka nożna Blady występ Karoliny przeciwko GKS-owi

Blady występ Karoliny przeciwko GKS-owi

0

Po dwóch niezłych spotkaniach na boiskach IV ligi, piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska zaliczyli słabszy występ o którym z pewnością będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Podopieczni Tomasza Idziaka ulegli na własnym terenie GKS-owi Kobierzyce aż 1:5.

CSC_0610

Goście sobotniej potyczki ruszyli do ofensywy już od pierwszych minut. Po raz pierwszy na listę strzelców wpisali się po kwadransie meczu, a uczynił to Kacper Rokicki. Jeszcze przed przerwą goście podwyższyli rezultat na 2:0 za sprawą Jacka Jasińskiego. Jaworzynianie odpowiedzieli w końcówce pierwszej odsłony, Karolina „złapała kontakt” po trafieniu Mateusza Salamona. Po zmianie stron strzelali już tylko rywale, dwa gole zdobył Kacper Rokicki kompletując hat-tricka, a wynik meczu ustalił Marcel Jamrozowicz.

Karolina Jaworzyna Śląska – GKS Kobierzyce 1:5 (1:2)

Karolina: Wajdzik, Czernicki, Mrowiec, Salamon, M. Rosiak (70′ Tymcik), Mróz (81′ Rogowski), Ptak, Roszak, J. Rosiak (83′ Ignatowicz), Borowy, Schmidt