Strona główna 112 Zadał 30 pchnięć, jest poszukiwany

Zadał 30 pchnięć, jest poszukiwany

5

Aż 30 ran kłutych miał na szyi, klatce piersiowej i prawym udzie 23-latek ze Świebodzic. Jak już informowaliśmy, zwłoki młodego mężczyzny w ostatnią niedzielę znalazła sąsiadka. O zabójstwo podejrzany jest właściciel mieszkania Grzegorz Zgrzebnicki (na zdjęciu).

poszukiwany

Dzisiaj została przeprowadzona sekcja zwłok. Pokrzywdzony miał na ciele 30 ran kłutych. Jeden z ciosów uszkodził tętnicę udową. Obrażenia na wewnętrznej stronie dłoni i rąk wskazują ponadto, że młody mężczyzna się bronił – mówi Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Podejrzanym o dokonanie zabójstwa jest 29-latek, w którego mieszkaniu znaleziono zwłoki. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. – Zostało wydane postanowienie o zaocznym postawieniu zarzutów i areszcie poszukiwawczym. Został wydany list gończy – dodaje prokurator. Prokuratura treść listu wraz z danymi osobowymi poszukiwanego publikuje na swojej stronie.

LIST GOŃCZY

Przyczyny zbrodni nie są znane. Na pewno doszło do szamotaniny i walki, na co oprócz obrażeń zmarłego wskazują poprzewracane sprzęty w mieszkaniu.

/asz/

Poprzedni artykułPo raz drugi powalczą na piachu
Następny artykułHospicjum a sprawa 900 tysięcy