Strona główna 112 Spory wachlarz narkotyków

Spory wachlarz narkotyków

0

 Marihuanę, amfetaminę, tabletki ekstazy oraz substancję psychotropową o nazwie mefedron miało przy sobie pięć osób z powiatu świdnickiego, które zostały zatrzymane podczas policyjnej akcji antynarkotykowej.

narkotyki czerwiec 2016 (1)

–  5 lipca br. na terenie powiatu świdnickiego okazał się dla funkcjonariuszy pod tym względem wyjątkowo intensywny. Działania policjantów doprowadziły do zatrzymania pięciu osób podejrzewanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy zatrzymanych ujawniono marihuanę, amfetaminę, tabletki ekstazy oraz substancję psychotropową o nazwie mefedron. Zatrzymań, które miały miejsce na terenie Świdnicy oraz Strzegomia dokonali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego oraz wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, jak i policjanci z Komisariatu Policji w Strzegomiu. Zatrzymani to czterej mężczyźni w wieku od 19 do 30 lat oraz 19-letnia kobieta – informuje Grzegorz Oleśkiewicz, oficer prasowy świdnickiej policji.

 Podejrzewani trafili do policyjnego aresztu, po przedstawieniu zarzutów czeka ich sąd. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/opr. red./

Poprzedni artykułNowy krążek artystów z Lubachowa
Następny artykułŚwidnicka firma wchodzi do podstrefy