Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Społecznicy podsumowali swoją pracę

Społecznicy podsumowali swoją pracę [FOTO]

0

17 organizacji pozarządowych reprezentowanych przez 52 osoby wzięło udział w dorocznym spotkaniu, podczas którego podsumowano działania i osiągnięcia społeczników z gminy Świdnica.

społecznicy z gminy Świdnica (7)

Doroczne spotkanie było okazją do prezentacji działań i inicjatyw podejmowanych przez organizacje pozarządowe na terenie gminy Świdnica w 2015 roku. Przedstawiciele każdej organizacji przygotowali również krótki opis swojej działalności. Nie zabrakło również miłych rozmów oraz wymiany doświadczeń, związanymi z prowadzeniem organizacji.

Na zakończenie spotkania sekretarz gminy Jadwiga Generowicz wręczyła przedstawicielom organizacji dyplomy, będące wyrazem wdzięczności za zaangażowanie oraz aktywność służącą rozwojowi lokalnych społeczności. Każdy z obecnych otrzymał też album „Gmina Świdnica na dawnych pocztówkach”.

W piątym spotkaniu społeczników, zorganizowanym w świetlicy wiejskiej w Komorowie, uczestniczyli:

 Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Grodziszcze „Sztafeta Pokoleń”, Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Górnej „Trzy Sosny”, Integracyjne Koło Przyjaciół Makowice-Opoczka-Jakubów, Stowarzyszenie Przyjaciół Witoszowa Górnego „Daisy”, Stowarzyszenie „Z Trzech Stron”, Stowarzyszenie Przyjaciół Komorowa „Dwa Dęby”, Grupa Inicjatywna z Pszenna oraz Kluby i Koła Gospodyń Wiejskich: Klub Miłośników Tradycji Wiejskich z Lutomi Dolnej, Koło Gospodyń Wiejskich Bojanice, Koło Gospodyń Wiejskich w Lutomi Dolnej, Koło Gospodyń Wiejskich w Pszennie, Klub Seniora w Pszennie, Klub Starszaka w Grodziszczu, Koło Gospodyń Wiejskich w Pogorzale, Koło Gospodyń Wiejskich w Gogołowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Witoszowie Dolnym, Koło Gospodyń Wiejskich w Komorowie.

/UG Świdnica, opr. red./

Poprzedni artykułBoisko po przebudowie [FOTO]
Następny artykułJadą ratować polskie mogiły na Wschodzie