Strona główna Sport Piłka nożna Rozbici w pył przez ligowego rywala

Rozbici w pył przez ligowego rywala

5

Piłkarze AKS-u Strzegom byli tylko tłem dla dobrze zorganizowanej ekipy Zagłębie II Lubin. Miedziowi pokonali w meczu sparingowym ekipę Jarosława Krzyżanowskiego aż 8:0!

42

Nie wyglądaliśmy zbyt dobrze na tle przeciwnika, który po tym, co zobaczyłem będzie stuprocentowym kandydatem do awansu do III ligi. Jestem wręcz pewien, że nie znajdzie się żadna drużyna, która będzie potrafiła przeciwstawić się Zagłębiu. Przeciwnik zrobił na mnie ogromne wrażenie. Z AKS-em zagrało czterech chłopaków, którzy trenują w seniorach u trenera Piotra Stokowca. Nawet jak bylibyśmy w swojej najwyższej dyspozycji, to i tak niewiele wskóralibyśmy w konfrontacji z Zagłębiem. Musimy przełknąć tę gorzką pigułkę, szybko zapomnieć o wysokiej przegranej i robić swoje, by jak najlepiej przygotować się do ligowej premiery. Idziemy swoją drogą i realizujemy własne cele. Będziemy gotowi na mecz z Zametem Przemków – podsumował środowy sparing na oficjalnej stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski.

W sobotę, 30 lipca kolejny sparing AKS-u. Strzegomianie podejmą na własnym boisku o 17.00 Czarnych Rokitki występujących w legnickiej klasie okręgowej.

Zagłębie II Lubin – AKS Strzegom 8:0

AKS: Kretkowski, Durajczyk, Borek, Dominiak, Szerszeń, Krupnik, D. Krzyżanowski, Domaradzki, Werner, Uszczyk, A. Wasilewski oraz Słowik, Górowski, Gołąbek, M. Wasilewski, Nitarski, Sobczak, Sabat

Poprzedni artykułMPK chce poprawić jakość usług
Następny artykułPielgrzymka nie sprzed katedry