Strona główna Sport Inne Poszukają następców Tadeusza Mytnika

Poszukają następców Tadeusza Mytnika

0

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Nowice – Nasza Wieś i Miejski Klub Sportowy B&W Karolina Jaworzyna Śląska organizują kolarski wyścig szosowy pn. „Szukamy Następców Olimpijczyka Tadeusza Mytnika”. W tym roku swoją obecność potwierdziły liczne gwiazdy kolarstwa, w tym sam Tadeusz Mytnik. Impreza odbędzie się w sobotę, 9 lipca tradycyjnie już w Nowicach, rodzinnej miejscowości mistrza.

kolarze

Organizatorzy wyścigu zapraszają wszystkich chętnych posiadających sprawny rower, do udziału w wyścigu z możliwością rywalizacji w niemal wszystkich kategoriach wiekowych dla zawodników z licencją i wielu kategoriach dla kolarzy amatorów, niezrzeszonych od przedszkolaków do weteranów. Zapisy w dniu zawodów w Nowicach – teren rekreacyjny „Koziarnia” – (Nowice, 30B) od godz. 8.00 do godz. 9.30, odprawa techniczna godz. 9:30, start pierwszej kategorii wiekowej o godzinie 10:00. Organizatorzy zapraszają również mieszkańców Nowic, gminy Jaworzyna Śląska oraz wszystkich chętnych do kibicowania kolarzom na trasie wyścigu.

nowice2016-—-logotypy

Oprócz Tadeusza Mytnika swoją obecność potwierdzili m.in. Ryszard Szurkowski, Józef Beker, Mieczysław Cielecki, Henryk Charucki, czy Jan Brzeźny.

Poprzedni artykułPodstępem wyłudzają podpisy
Następny artykułDomowa fabryka tytoniu zlikwidowana [FOTO]