Strona główna Temat dnia Policja prosi o pomoc

Policja prosi o pomoc

1

Policji nie udało się dotychczas zatrzymać 29-letniego mieszkańca Świebodzic. Jest on  podejrzany o zabójstwo i poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Świdnicy. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 lipca w mieszkaniu przy ul. Mikulicza w Świebodzicach. 10 lipca około godziny 17 znaleziono tam zwłoki mężczyzny, któremu zadano 30 pchnięć nożem.

phpThumb_generated_thumbnail

Podejrzany ukrywa się przed organami wymiaru sprawiedliwości i nie został dotychczas zatrzymany, wobec czego w dniu 12 lipca 2016 roku Prokurator Rejonowy w Świdnicy wydał postanowienie o poszukiwaniu podejrzanego listem gończym. Policja zwracam się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem.

zabojca.

Jednocześnie informuje, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Osoby, które coś wiedzą o poszukiwanym, mają zagwarantowaną pełną anonimowość.

/opr.red./

Poprzedni artykułFilatelistka ze Świebodzic doceniona na Węgrzech
Następny artykułPożar składowiska śmieci [FOTO]