Być może uratowali komuś życie. Grupa osób zatrzymała pijanego kierowcę i wezwała policję. Mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Areszt w KPP w Świdnicy, zdjęcie archiwalne.
– Wczoraj o 22.20 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, informując, że jej mąż wraz z innymi osobami zatrzymał mężczyznę, będącego pod wpływem alkoholu. 34-latek chciał odjechać z Placu Ludowego w Świdnicy Oplem Vectrą – opisuje Grzegorz Oleśkiewicz, oficer prasowy KPP w Świdnicy.
Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
/red./



![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-238x178.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




