Strona główna Wydarzenia Świebodzice Lato w mieście

Lato w mieście

0

Jak spędzić udane wakacje nie wyjeżdżając z domu? Świebodzice znalazły na to receptę dla każdego. Najmłodszym zaoferowano udział w półkoloniach w MDK-u, które w tym roku odbywają się pod hasłem: „Ruszamy na podbój okolicy”.

wak mdk (1)Fot. UM Świebodzice

Jak na prawdziwych poszukiwaczy przygód przystało, każde dziecko otrzymało odblaskową kamizelkę, która przyda się podczas pieszych wypraw na basen, czy wędrówek po okolicy. Pierwszy dzień rozpoczął się wyprawą do kina na seans 3D. Z kolei nieco starszym urlopowiczom miasto udostępnia odkryty basen przy ul. Rekreacyjnej 1. Wprawdzie na razie można korzystać tylko z dużych niecek, ale jak zapewniają władze miasta, brodziki które zostały wymienione na nowe będą dostępne już na dniach. Ceny biletów wstępu są niezmienne od lat. Za normalny zapłacimy 6 zł, ulgowy 3 zł. Po godz. 16:00 wejście dla wszystkich za 3 zł. Posiadacze Karty Dużej Rodziny także mogą liczyć na zniżki: 4 zł normalny i 2 zł ulgowy.

Dla zwolenników mniej hałaśliwego wypoczynku, miasto przygotowało o godz.18.00 w każdy wakacyjny poniedziałek i piątek  bezpłatne zajęcia jogi w Parku Miejskim. Aby wziąć w nich udział,  potrzebny jest  jedynie wygodny strój i mata. Najbliższe zajęcia zaplanowano na  8 lipca. Kurs potrwa do końca wakacji do 29 sierpnia.

 /opr.red/

Poprzedni artykułSusza dziesiątkuje drzewa
Następny artykułFotele zamówione, otwarcie we wrześniu