Strona główna Sport Piłka nożna Kto wystąpi w piłkarskim Silesianie?

Kto wystąpi w piłkarskim Silesianie?

0

49 zespołów z Polski, Czech, Rosji i Ukrainy stanie na starcie jedenastej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup. Piłkarskie święto rozpocznie się w środę, 3 sierpnia, zwycięzców w czterech kategoriach wiekowych (U-9, U-10, U-12 i U14) poznamy trzy dni później.

CSC_5534

Lista uczestników:

Kategoria U-9: Olimpia Gwardiejsk (Rosja), Czernomorec I Odessa (Ukraina), Czernomorec II Odessa (Ukraina), Czernomorec III Odessa (Ukraina), Slavia Hradec Kralove (Czechy), Victoria Chróścice, Gryf Świdnica, Polonia-Stal Świdnica, Chojnik Jelenia Góra, Akademia Sportu Milicz

Kategoria U-9 – podział na grupy:

Grupa I:

Olimpia Gwardiejsk

Victoria Chróścice

Czernomorec I Odessa

Polonia-Stal Świdnica

AS Milicz

Grupa II:

Slavia Hradec Kralove

Gryf Świdnica

Czernomorec II Odessa

Czernomorec III Odessa

Chojnik Jelenia Góra

Kategoria U-10 (system każdy z każdym): Sokoł I Olsany (Czechy), Sokol II Olsany (Czechy), SK Hranice (Czechy), Dąbroczanka Pępowo, Akademia Sportu Milicz, Chojnik Jelenia Góra, Gryf Świdnica, Polonia-Stal Świdnica, WKS Śląsk Wrocław

Kategoria U-12: Olimpia Gwardiejsk (Rosja), MKS I Żory, MKS II Żory, MKS III Żory, GKS I Bełchatów, GKS II Bełchatów, Polonia-Stal I Świdnica, Polonia-Stal II Świdnica, Kadra Lubuskiego ZPN, Piotrcovia I Piotrków Trybunalski, Piotrcovia II Piotrków Trybunalski, Pogoń I Mogilno, Pogoń II Mogilno, Piast Zawidów, Champions Oława, Dąbroczanka Pępowo, Zorza Pęgów (kobiety)

Kategoria U-12 – podział na grupy:

Grupa I:

MKS I Żory

GKS II Bełchatów

Kadra LZPN

Piotrcovia I Piotrków Tryb.

Pogoń II Mogilno

Piast Zawidów

Grupa II:

MKS II Żory

Polonia-Stal I Świdnica

Champions Oława

Olimpia Gwardiejsk

Pogoń I Mogilno

Zorza Pęgów

Grupa III:

MKS III Żory

GKS I Bełchatów

Polonia-Stal II Świdnica

Piotrcovia II Piotrków Tryb.

Dąbroczanka Pępowo

Kategoria U-14: Olimpia Gwardiejsk (Rosja), GKS I Bełchatów, GKS II Bełchatów, GKS III Bełchatów, Polonia-Stal I Świdnica, Polonia-Stal II Świdnica, Kadra Lubuskiego ZPN, AP Gliwice, Lechia Dzierżoniów, Pogoń Mogilno, WKS Śląsk Wrocław, Wisła Junior Sandomierz, Polonia Wrocław

Kategoria U-14 – podział na grupy:

Grupa I:

GKS I Bełchatów

Kadra LZPN

AP Gliwice

Polonia-Stal II Świdnica

WKS Śląsk Wrocław

Lechia Dzierżoniów

GKS III Bełchatów

Grupa II:

Polonia-Stal I Świdnica

Olimpia Gwardiejsk

GKS II Bełchatów

Polonia Wrocław

Pogoń Mogilno

Wisła Junior Sandomierz

Program Silesian Cup 2016

WTOREK – 02.08.2016
15:00 – 17:00 Godziny otwarcia biura zawodów SILESIAN CUP
18:00 – 20:00 Kolacja
20:00 – 20:45 Spotkanie organizacyjne

ŚRODA – 03.08.2016
07:00 – 08:30 Śniadanie
08:00 – 18:30 Godziny otwarcia biura zawodów SILESIAN CUP
10:00 – 10:45 Ceremonia otwarcia X Jubileuszowego Turnieju Silesian Cup
11:00 – 16:30 Rozgrywki grupowe
10:00 – 18:00 Kompleks basenowy – atrakcje dla wszystkich 11:00 – 15:00 Pokazy Freestyle Football, warsztaty piłkarskie z Mistrzem
10:00 – 16:00 Strefa sportu (gry i zabawy sportowe dla wszystkich)
10:00 – 17:30 Loteria z nagrodami dla wszystkich.
13:30 – 15:00 Obiad
18:00 – 19:30 Kolacja

CZWARTEK – 04.08.2016
07:00 – 08:30 Śniadanie
08:00 – 18:30 Godziny otwarcia biura zawodów SILESIAN CUP
09:00 – 16:30 Rozgrywki grupowe
09:00 – 18:00 Kompleks basenowy – atrakcje dla wszystkich 11:00 – 15:00 Pokazy PSP Świdnica
10:00 – 16:00 Strefa sportu (gry i zabawy sportowe dla wszystkich)
10:30 – 17:30 Loteria z nagrodami dla wszystkich.
13:00 – 15:00 Obiad
18:00 – 19:30 Kolacja
20:30 Spotkanie towarzyskie Trenerów, Kierowników i Organizatorów

PIĄTEK– 05.08.2016
07:00 – 08:30 Śniadanie
08:00 – 18:30 Godziny otwarcia biura zawodów SILESIAN CUP
09:00 – 16:30 Rozgrywki grupowe i pucharowe
10:00 – 18:00 Kompleks basenowy – atrakcje dla wszystkich 10:00 – 16:00 Strefa sportu (gry i zabawy sportowe dla wszystkich)
10:00 – 16:00 Strefa zdrowia (fachowe porady, warsztaty, informacje o zdrowym trybie życia)
10:30 – 17:30 Loteria z nagrodami dla wszystkich.
13:00 – 15:00 Obiad
13:30 – 14:00 Warsztaty i porady z diety dla sportowców „Sportowa Akademia Kulinarna” (Hala Lodowiska)
15:30 – 16:00 Warsztaty i porady z diety dla sportowców „Sportowa Akademia Kulinarna” (Hala Lodowiska)
17:30 – 19:00 Mecz towarzyski Organizatorzy vs Trenerzy/Kierownicy 17:45 – 19:00 Kolacja / grill (stadion OSiR)

SOBOTA – 06.08.2016
07:00 – 08:30 Śniadanie
08:00 – 18:30 Godziny otwarcia biura zawodów SILESIAN CUP
09:00 – 16:00 Mecze półfinałoweifinałowe
10:00 – 18:00 Strefa sportu (gry i zabawy sportowe dla wszystkich)
11:00 – 15:00 Strefa zdrowia (fachowe porady, warsztaty, informacje o zdrowym trybie życia)
10:30 – 17:30 Loteria z nagrodami dla wszystkich.
10:30 – 11:00 Warsztaty i porady z diety dla sportowców „Sportowa Akademia Kulinarna” (Hala Lodowiska)
12:30 – 13:00 Warsztaty i porady z diety dla sportowców „Sportowa Akademia Kulinarna” (Hala Lodowiska)
13:00 – 15:00 Obiad
17:00 – 18:30 Ceremonia zamknięcia X Jubileuszowego Turnieju Silesian Cup,
wręczenie nagród i pucharów
19:00 – 20:30 Kolacja

NIEDZIELA – 07.08.2016
08:00 – 09:30 Śniadanie
08:30 – 12:00 Godziny otwarcia biura zawodów SILESIAN CUP
10:00 – 12:00 Wyjazd drużyn