Strona główna Kultura Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Czy nowa wersja przebojowych „Pogromców duchów” jest równie porywająca i zabawna jak oryginał? Można się przekonać już w tym tygodniu. I co jeszcze przygotowało świdnickie Cinema 3D od 15 do 21 lipca? O tym w najnowszym repertuarze.

Pogromcy duchów

Kadr z nowej wersji „Pogromców duchów”

WYDARZENIA SPECJALNE:
PORANKI FAMILIJNE – Sobota 16.07.2016 godzina 10:00
Najmłodszych widzów w raz ze swoimi rodzicami, Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejne spotkanie w kinie z przygodami „Bolka i Lolka”. Na rodzica natomiast na dobry początek dnia czekać będzie ciepła kawa.
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl .

PREMIERY:
GHOSTBUSTERS: POGROMCY DUCHÓW 3D – Premiera 15.07.2016r.
USA; od 12 lat ; Fantasy/Akcja/Komedia 116 min.
Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…
12:30 15:00 17:30 20:00 22:45*
*Seans tylko w weekend.

FACET NA MIARĘ – Premiera 15.07.2016r.
Francja; od 12 lat ; Komedia romantyczna 98 min.
Diane jest młodą i piękną prawniczką. Na co dzień pracuje w kancelarii, której współwłaścicielem jest jej były partner. Pewnego dnia w jej domu rozbrzmiewa sygnał telefonu stacjonarnego. Mężczyzna przedstawia się jako Alexandre i okazuje się szczęśliwym znalazcą jej zgubionej komórki. Proponuje randkę, która połączy oddanie telefonu ze wspólną kolacją. Diane rusza na spotkanie z tylko jedną wskazówką ułatwiającą rozpoznanie nieznajomego: „nie sposób mnie przegapić”. Mężczyzna faktycznie bardzo wyraźnie odróżnia się od pozostałych gości restauracji. Jest najprzystojniejszy i… najniższy. Wzrost nie przeszkadza mu jednak czerpać z życia pełnymi garściami i być miłośnikiem wielkich wrażeń. Ich pierwsze spotkanie kończy się szalonym skokiem ze spadochronu. Diane ulega romantycznej fascynacji wyjątkowym i niezwykle dowcipnym mężczyzną. Jednak z czasem w serce kobiety zaczynają wkradać się wątpliwości…
15:45 18:00 20:15

ILUZJA 2
USA; od 12 lat ; Thriller/Akcja/Komedia 129 min.
Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.
11:30 14:15 17:00 19:45 22:30

NOC OCZYSZCZENIA: CZAS WYBORU
USA; od 16 lat ; Thriller/Horror 105 min.
Przed nami kolejne 12 godzin, podczas których może zdarzyć się wszystko. Nie ma reguł, nikt nie jest bezpieczny. Raz w roku świat ogarnia całkowita anarchia. Legalne jest każde przestępstwo. Na ten dzień czekają mordercy i zwyrodnialcy. Wiedzą, że tego dnia mogą zrobić wszystko. I nie cofną się przed najbardziej wymyślnymi torturami.
18:15 20:30 22:45*
*Seans tylko w weekend.

SZAJBUS I PINGWINY
Australia; od 7 lat ; Familijny/Przygodowy 95 min.
Inwazja żarłocznych lisów staje się zmorą mieszkańców małego miasteczka w Południowej Australii i grozi zamknięciem głównej lokalnej atrakcji turystycznej – wyspy Fairy Penguins. Pingwiny mogą stracić życie, zaś pracujący tam strażnicy – pracę. Zawzięty farmer, wspierany przez 9-letnią wnuczkę, chce za wszelką cenę odwrócić bieg wydarzeń. Z pomocą, zupełnie nieoczekiwanie, przychodzi jego owczarek, który do tej pory specjalizował się w psotach i nie radził sobie nawet z pilnowaniem kurczaków.
9:30 13:45

7 KRASNOLUDKÓW I KRÓLEWNA ŚNIEŻKA: NOWE PRZYGODY
Chiny; b/o ; Animowany/Dla Dzieci 90 min.
W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.
9:30 14:00

BFG: BARDZO FAJNY GIGANT 3D/2D
Kanada/USA/Wielka Brytania; b/o ; Familijny/Fantasy 115 min.
Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.
3D 10:00
2D 11:30

TINI: NOWE ŻYCIE VIOLETTY
Włochy; od 7 lat ; Familijny 99 min.
Scenariusz filmu, odzwierciedlając wątki z poza ekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat „Violetty” i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni Violettę zarówno jako osobę, jak i artystkę.
9:15

TARZAN: LEGENDA
USA; od 10 lat ; Familijny/Akcja 109 min.
Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.
2D dubbing 16:00

GDZIE JEST DORY?
USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 104 min.
W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?
11:30

OBECNOŚĆ 2
USA; od 16 lat ; Horror 131 min.
Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.
22:30
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułTeatr Stary znów w Świdnicy
Następny artykuł„Sprawdzali” wodomierz, okradli staruszka