Samochód osobowy uderzył w autobus linii nr 50. Do zdarzenia doszło na parkingu przed hiperamarketem Tesco przy ulicy Strzegomskiej w Świdnicy.
Jak informuje Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy, 37-latka kierująca Oplem Vectrą podczas skrętu w lewo uderzyła w prawidłowo jadący autobus. W wyniku uderzenia obrażeń doznała pasażerka, która spadła z siedzenia. Kobieta została odwieziona do szpitala. Jak się okazało, nie odniosła poważnych obrażeń.
Za zdjęcia dziękujemy Markowi.






![Świdnicki basen letni oblegany. W sobotę temperatura może sięgnąć 38 stopni Celsjusza [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Swidnica-basen-letni-2026.06.27-12-238x178.jpg)







