Strona główna Wydarzenia Świdnica Wytańczyli wicemistrzostwo Polski

Wytańczyli wicemistrzostwo Polski [FOTO]

0

W Karpaczu, w miniony weekend, najlepsi tancerze z kraju i zagranicy walczyli o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski.  Doskonale wypadła świdnicka para Anna i Tomasz Wojasowie, którzy w swojej kategorii wytańczyli drugie miejsce i tytuł Międzynarodowego Wicemistrza Polski anno domini 2016.

taniec_wojas1 (2)

Mistrzostwa zostały rozegrane w 24 konkurencjach, w największej i najpiękniejszej sali Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Na listach startowych znalazło się ponad 600 par z Polski i zagranicy.

Niespodzianką przygotowaną przez organizatorów były pokazy tańca WDC Łukasza Tomczaka i Aleksandry Jurczak – wicemistrzów świata amatorów standard, aktualnie pary zawodowej, zwycięzców ostatniego turnieju Blackpool Dance Festiwal w konkurencji Rising Stars Professional Standard i 11. pary głównego turnieju zawodowców standard w Blackpool  oraz uczestników programu TVN – zespołu tanecznego LOVZAR z Czeczneni.

Anna Wojas na co dzień jest nauczycielką języka angielskiego. Wraz z mężem Tomaszem z wielkim powodzeniem od lat występują na parkietach w tańcach standardowych.

/opr.red/

zdjęcia I LO

Poprzedni artykułWypadek pod Strzegomiem
Następny artykułStrzegom Horse Trials coraz bliżej