Strona główna Temat dnia Świdniczanin zabity na Dominikanie

Świdniczanin zabity na Dominikanie

6

Świdniczanin, Adam Walczyk został zasztyletowany na Dominikanie. W tej chwili jedyne wiadomości na temat tej tragicznej i tajemniczej śmierci pochodzą z mediów.

Adam-Walczyk-1

37-letni Adam Walczyk od wielu lat związany był z polskim środowiskiem pokerowym – najpierw jako gracz, a następnie jako animator polskiej sceny pokerowej. Był m.in. jednym z pomysłodawców powstania znanego i popularnego portalu Pokerground.

Wirtualna Polska informuje, że „mężczyzna został zamordowany w miejscowości Bavaro, znajdującej się na wschodnim krańcu Dominikany. Polak otrzymał 14 ciosów nożem.

Do zabójstwa miało dojść w nocy z niedzieli na poniedziałek, 20 czerwca, około 3 w nocy. Według świadków, do mieszkania Polaka weszło 6 osób. Zostało zadanych mu 14 ciosów nożem. Sprawę bada miejscowa policja.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że aresztowano jedną osobę pochodzenia włoskiego”.

Jego współpracownicy z portalu, który współtworzył, napisali w nekrologu: Adam był przede wszystkim kochającym ojcem i partnerem, dla nielicznych oddanym przyjacielem, wielu z nas miało zaszczyt nazywania go swoim kolegą. Znakomity przedsiębiorca, wizjoner, człowiek, któremu nie były straszne żadne zawodowe i życiowe wyzwania. Od zawsze związany z pokerem, najpierw jako gracz, a po zakończeniu kariery jako animator pokerowej sceny.

Żadne słowa nie są w stanie opisać tego, co w tej chwili czują najbliżsi i osoby, które Adama znały. Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci i tak zszokowani jego nagłym odejściem, że w momencie, w którym chcemy coś powiedzieć, po prostu brakuje nam słów, a oczy wypełniają się łzami. W takich chwilach lepiej nie mówić nic…

Na Dominikanie mieszkał razem z żoną i dzieckiem. Uniknęli oni zapewne śmierci, wracając przed paroma dniami do Polski. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, przebywają teraz w Świdnicy.

/wrt/

zdjęcie Facebook

 

Poprzedni artykułPierwsze medale rozdane! [FOTO]
Następny artykułUderzył w karetkę