Strona główna 112 Pasażer zginął na miejscu

Pasażer zginął na miejscu [AKTUALIZACJA]

11

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj po północy w Jaworzynie Śląskiej. Samochód osobowy z impetem uderzył w drzewo, pasażer zginął na miejscu.

wypadek Jaworzyna

Zdarzenie miało miejsce na ulicy 1 Maja, naprzeciwko dworca kolejowego. Jak opisuje świadek zdarzenia, samochód jechał z dużą prędkością. Kierowca nie zapanował nad kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo. Pasażer zginął.

Jak informuje Robert Topolski z KPP w Świdnicy, Oplem Vectrą na rejestracji z powiatu świdnickiego jechali dwaj 20-letni mężczyźni. Jeden nie żyje, drugi trafił do szpitala. Na miejsce wypadku został wezwany prokurator.

Za CYNK! i zdjęcie dziękujemy Michałowi.

Aktualizacja 19 czerwca: Jak informuje policja, do wypadku doszło o godz. 0.15. 20-letni mieszkaniec Jaworzyny Śląskiej podczas jazdy ulicą 1 Maja nie zachował należytej ostrożności i bokiem Opla Vectry uderzył w drzewo. Pasażer, również 20-latek z tej samej miejscowości, zginął na miejscu. Kierowca został przewieziony do szpitala w Świdnicy. Ma złamany lewy obojczyk, stłuczone płuca i klatkę piersiową, krwiak w okolicy ciemieniowej i stłuczenia głowy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Poprzedni artykułSportowa rywalizacja przedszkolaków
Następny artykułPaulina Lenda & Kruki na drugim miejscu