Strona główna 112 Okradała otwarte mieszkania

Okradała otwarte mieszkania

9

Policjant po służbie przyłapał złodziejkę, która korzystając z nieuwagi lokatorów kradła torebki z przedpokojów. Podejrzenia funkcjonariusza wzbudził fakt, że kobieta nerwowo przetrząsała torebkę – informuje Grzegorz Oleśkiewicz.

zatrzymana

W ciągu ostatnich dni na terenie Strzegomia doszło do serii kradzieży damskich torebek. Nieznany dotąd sprawca chodząc po klatkach schodowych budynków wielorodzinnych chwytał za klamki drzwi wejściowych i wchodził do przypadkowych, niezamkniętych mieszkań. W ten właśnie sposób z przedpokojów ginęły damskie torebki. Najczęściej pokrzywdzeni orientowali się, że zostali ofiarami kradzieży dopiero po pewnym czasie.

 Będący po służbie funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Strzegomiu 28 czerwca na terenie tego miasta zauważył kobietę nerwowo przeszukującą damską torebkę i wyrzucającą na zewnątrz jej zawartość. Skojarzył tę sytuację z opisaną serią zdarzeń. Natychmiast poinformował o tym oficera dyżurnego KP Strzegom, w następstwie czego umundurowany patrol policji zatrzymał podejrzewaną 36-latkę. Intuicja funkcjonariusza okazała się bezbłędna. Zatrzymana przyznała się do opisanych kradzieży.

 Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty, a następnie za swoje czyny odpowie przed sądem.

/KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułNeptun i anioły już kibicują Polsce [FOTO/VIDEO]
Następny artykułBędzie fontanna na Zalewie Witoszówka [FOTO]