Strona główna Wydarzenia Świdnica Najlepszy fotoreportaż z… komendy policji

Najlepszy fotoreportaż z… komendy policji

0

Sukcesów Alicji Komar i Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych. Uczennica 2 klasy hotelarskiej zdobyła pierwszą nagrodę w ogólnopolskim konkursie na Najlepszy Fotoreportaż z Dnia Przedsiębiorczości 2015.

Alicja Komar

– Nie spodziewałam się – przyznaje Alicja  że zostanę wyróżniona, tym bardziej byłam mile zaskoczona, że zajęłam I miejsce w tym ogólnopolskim konkursie. Jako cel mojej wizyty wybrałam Komendę Powiatową Policji w Świdnicy i przygotowałam fotorelację na ten temat. Stwierdziłam, że jest to ciekawe miejsce i dużo się tam dzieje. Wiele się dowiedziałam i zobaczyłam np. w jaki sposób zbiera się ślady, dowody z miejsca zbrodni i bada prawdomówność osoby przesłuchiwanej. Prezentację wykonałam sama. Starałam się, żeby umieszczone w niej konkretne informacje wzbogacone zostały zdjęciami. Cieszę się, że miałam możliwość wzięcia udziału w Dniu Przedsiębiorczości i zachęcam każdego do uczestniczenia tego typu inicjatywach skierowanych do młodzieży.

Ogólnopolski konkurs został zorganizowany pod honorowym patronatem Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego. Dzień Przedsiębiorczości organizowany jest od kilkunastu lat. Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika został dwukrotnie wyróżniony statuetką przedsiębiorczości (2008, 2013), jednak nigdy dotąd świdnicka szkoła nie otrzymała nagrody indywidualnej.

Poprzedni artykułPrezentacje literackie
Następny artykułWyłudzali telefony i sprzęt elektroniczny