Strona główna Bez kategorii Wygraj bilety do teatru

Wygraj bilety do teatru [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny Bernarda Slade’a „Za rok o tej samej porze” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. W rolach głównych wystąpią Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

spektakl_1

25 maja o godzinie 19.00 w sali teatralnej ŚOK będzie można obejrzeć amerykańską tragikomedię z 1978 roku na podstawie sztuki Bernarda Slade’a. Jest rok 1951. George, 27-letni żonaty księgowy z New Jersey i Doris, 24-letnia mężatka zajmująca się domem i dziećmi poznają się w sanatorium w północnej Kalifornii. Zakochują się w sobie, ale rozstają się, by powrócić do swojego życia. Postanawiają jednak co roku spotykać się w tym samym hotelu, żeby spędzić razem weekend…

Pytanie konkursowe brzmi:

Kiedy miała miejsce premiera spektaklu “Za rok o tej samej porze” w teatrze “Kamienica”?

Osoba, która jako pierwsza prześle na adres mailowy konkurs@swidnica24.pl prawidłową odpowiedź, wpisując w temacie tytuł sztuki, a w treści podając również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, wygra podwójne zaproszenie na sztukę. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 24 maja, zwycięzcę poinformujemy telefonicznie.

Bilety w cenie 50 zł, w dniu spektaklu 60 zł, do nabycia w Informacji Turystycznej,

ul. Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90

LAUREATEM KONKURSU JEST PAN DOMINIK MATUSIAK, KTÓRY JAKO PIERWSZY NADESŁAŁ PRWIDŁOWĄ ODPOWIEDŹ (28.10.2011). GRATULUJEMY!