Strona główna Bez kategorii Wygraj bilety do teatru

Wygraj bilety do teatru [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl teatralny Bernarda Slade’a „Za rok o tej samej porze” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza. W rolach głównych wystąpią Olga Bończyk i Piotr Gąsowski.

spektakl_1

25 maja o godzinie 19.00 w sali teatralnej ŚOK będzie można obejrzeć amerykańską tragikomedię z 1978 roku na podstawie sztuki Bernarda Slade’a. Jest rok 1951. George, 27-letni żonaty księgowy z New Jersey i Doris, 24-letnia mężatka zajmująca się domem i dziećmi poznają się w sanatorium w północnej Kalifornii. Zakochują się w sobie, ale rozstają się, by powrócić do swojego życia. Postanawiają jednak co roku spotykać się w tym samym hotelu, żeby spędzić razem weekend…

Pytanie konkursowe brzmi:

Kiedy miała miejsce premiera spektaklu „Za rok o tej samej porze” w teatrze „Kamienica”?

Osoba, która jako pierwsza prześle na adres mailowy [email protected] prawidłową odpowiedź, wpisując w temacie tytuł sztuki, a w treści podając również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, wygra podwójne zaproszenie na sztukę. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dniu 24 maja, zwycięzcę poinformujemy telefonicznie.

Bilety w cenie 50 zł, w dniu spektaklu 60 zł, do nabycia w Informacji Turystycznej,

ul. Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90

LAUREATEM KONKURSU JEST PAN DOMINIK MATUSIAK, KTÓRY JAKO PIERWSZY NADESŁAŁ PRWIDŁOWĄ ODPOWIEDŹ (28.10.2011). GRATULUJEMY!

 

 

 

Poprzedni artykułKończą budowę kolejnej sali sportowej
Następny artykułNiedziela z sąsiadami [FOTO]