Strona główna Bez kategorii Kończą budowę kolejnej sali sportowej

Kończą budowę kolejnej sali sportowej

0

Stan surowy zamknięty już jest, a obecnie trwają prace wykończeniowe. Wszystko wskazuje, że w nowym roku szkolnym uczniowie z Bystrzycy Górnej będą ćwiczyć w nowym obiekcie sportowym, o powierzchni użytkowej blisko 910 m2.

Sala sportowa przy SP w Bystrzcy Górnej

Wartość inwestycji szacowana jest na 2,53 mln zł, w tym dofinansowanie z Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Dolnośląskiego na lata 2015-2017 na kwotę blisko 1 mln zł.

 Oprócz  sali gimnastycznej z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz budynek składa się z zaplecza higieniczno sanitarnego i administracyjnego sali gimnastycznej i magazynu. Przez specjalny łącznik można bezpośrednio wejść do szkoły.

Sala w Bystrzycy Górnej będzie kolejnym obiektem sportowym zlokalizowanym przy placówce oświatowej w gminie Świdnica. Nowoczesny obiekt sportowy mieści się przy centrum oświatowym w Witoszowie Dolnym. Do dyspozycji uczniów ale i wszystkich chętnych jest pełnowymiarowa hala sportowa, siłownia, sala do squasha, profesjonalna ścianka wspinaczkowa, sala fitness. Sale sportowe posiadają także centra edukacyjne w Pszennie oraz Lutomi Dolnej.

Poprzedni artykułColgate wciąż się rozwija
Następny artykułWygraj bilety do teatru [KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY]