Strona główna Sport Inne Sukces Tigerów na Mistrzostwach Polski

Sukces Tigerów na Mistrzostwach Polski [VIDEO]

0

Mistrzostwa Polski w Oleśnicy zamknęły cykl Turniejów Rankingowych Polskiego Stowarzyszenia Taekwon-do ITF. W sobotę, 23 kwietnia do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zjechali zawodnicy z 37 miast z całej Polski, również ze Świdnicy.

 tiger1

Grupa sześciu świdnickich zawodników Sportowego Klubu Taekwon-do „Tiger” zgromadziła na swoim koncie 3 złote, 2 srebrne oraz 2 brązowe medale. Najlepiej ze świdnickich Tygrysów zaprezentowała się Daniela Kałużyńska, która zdobyła dwa złote medale w walkach przerywanych i technikach specjalnych oraz brązowy medal w walkach ciągłych. Jak podkreśla jej aktualny trener Tomasz Bohuszewicz to duży sukces świdniczanki, tym bardziej że Daniela w swoim pierwszym starcie na Mistrzostwach Polski w kategorii wiekowej juniorek zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodniczek w jej wieku.

 

Warto dodać, że w całym cyklu Turniejów Rankingowych Polskiego Stowarzyszenia Taekwon-do ITF wzięło udział 38 zawodników świdnickiej sekcji Sportowego Klubu Taekwon-do „Tiger”. Sukcesy świdnickich zawodników są możliwe dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Świdnicy – dodaje Tomasz Bohuszewicz.

Poprzedni artykułPierwsza lekcja wuefu na nowym boisku
Następny artykułŚwidnickie przedszkolaki na sportowej arenie