Strona główna Kultura Roztańczone i rozśpiewane Kino na Szpilkach

Roztańczone i rozśpiewane Kino na Szpilkach

0

„Ale w koło jest wesoło”, „Radość o poranku” , „Warszawa” – te i inne hity rozdźwięczą się wkrótce w świdnickim kinie. Cinema 3D zaprasza 5 maja na godzinę 18:00 wszystkie Panie na rozśpiewaną i roztańczoną edycję Kina na Szpilkach!

KNS_05_05_Facebook

Tradycyjnie imprezę rozpocznie lampka szampana w holu kina, podczas której Panie będą mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Skonsultować się będzie można z przedstawicielkami Mary Kay oraz The Rose, które przedstawią kosmetyki i produkty najlepsze na zbliżającą się piękną, wiosenną pogodę. Skoro wiosna to nie może zabraknąć sklepu ekologicznego ze zdrową żywnością Vis Vitalis, który doradzi i przygotuje Panie na zbliżający się okres wakacyjny, prezentując bogatą ofertę produktową i częstując pysznymi koktajlami. O pielęgnacji ciała najlepiej opowie reprezentantka Mydlarni u Franciszka, a o dbaniu o siebie z medycznego punktu widzenia porozmawiać będzie można ze specjalistami MedicRaj. Na majową edycję przybędzie również Klub Świadomego Inwestora z cennymi radami w kwestii oszczędzania. Będzie można także skosztować pysznej pigwówki od Restauracji Manufaktura oraz uzyskać cenne porady od ekspertów z salonu Depil Concept z Wałbrzycha. Ale to nie wszystko…

Cała impreza na holu przebiegnie w latynoamerykańskim klimacie i podziwiać będzie można tańczących w gorącym, południowoamerykańskim klimacie profesjonalnych instruktorów szkoły tańca Dance Spot z Centrum Rozwoju Osobowego Renesans, którzy do tańca zaproszą również Panie, a wszystko to odbędzie się we wspaniałej scenerii przygotowanej wspólnie przez Perfekcyjne Dekoracje oraz Pracownię Cukierniczą Babeczki Cafe.

DSW

Zachęcamy Panie do podjęcia zabawy już przed przyjściem do kina i nawiązanie swoim strojem do latynoskich, kwiatowych klimatów. Wśród Pań, które najciekawiej się przebiorą, będą najładniej tańczyć i zrobią sobie piękne, pamiątkowe zdjęcia Pani Małgosia z Perfekcyjnych Dekoracji oraz Pani Dominika z Babeczki Cafe wybiorą laureatkę, która otrzyma vouchery o wartości 200zł!

Również na sali kinowej nie zabraknie muzycznych motywów. Zanim „szpilkowa” społeczność przedpremierowo oglądnie polski musical „#WszystkoGra” odbędzie się krótki koncert dziewczyn z zespołu DSW, które zaprezentują piosenki z własnego repertuaru, a następnie poprowadzą konkurs karaoke, w którym Panie zaśpiewać będą mogły polskie hity właśnie z filmu „#WszystkoGra”. Nagrodą główną będzie 200zł do wydania w restauracji Manufaktura.

WszystkoGra2

„#WszystkoGra” – historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

 

Poprzedni artykułPodniebny lot na finał festiwalu [FOTO]
Następny artykułKonstytucja 3 Maja wciąż jest wzorem [FOTO]