Strona główna Wydarzenia Podaruj Mamie piękno

Podaruj Mamie piękno

0

Dzień Mamy… kolejny dzień w roku, a jednak jakże niezwykły. Jedna z niewielu okazji do wyrażenia miłości i troski. Właśnie w tym szczególnym czasie warto zadbać o to, aby nasze mamy poczuły się wyjątkowo. O ich najlepsze samopoczucie pomoże zatroszczyć się GARDENIUM Ogrody Urody w Świdnicy.

logotyp GARDENIUM_artykuł

Cisza, aromatyczny zapach, relaksujący blask świec, harmonia delikatnych dźwięków muzyki…
To wszystko podarujesz bliskiej osobie wybierając kartę „Piękno w Podarunku” stworzoną przez GARDENIUM Ogrody Urody. Zaproszenie do naszych ogrodów jest wyrazem najwyższej troski o relaks i spokój ducha osoby, której zapragniesz go wręczyć.

Decydując o zakupie karty „Piękno w podarunku” masz możliwość samodzielnego zdecydowania o rodzaju zabiegu, jaki obdarowana osoba będzie mogła zrealizować w Gardeniom Ogrody Urody, bądź możesz zadeklarować kwotę, w obrębie której realizowane będzie zaproszenie. W bogatej ofercie zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych GARDENIUM znajdują się rytuały masaży relaksacyjnych, takich jak masaż gorącymi kamieniami, rozgrzewającymi olejami bądź świecą. Dzięki zastosowaniu naturalnych olei, rozbudzają zmysły niepowtarzalnym aromatem i jedwabistym dotykiem. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów relaksacyjnych jest rytuał „Czekoladowa Uczta”. Jako jeden z niewielu oparty na prawdziwej, naturalnej belgijskiej czekoladzie o najwyższej zawartości kakaowca. Poprzez swoje właściwości natłuszczające działa regenerująco i odżywczo na nawet najbardziej zmęczoną skórę. Aksamitna konsystencja i zniewalający aromat czekolady sprawia, że od pierwszej minuty rozpoczyna się podróż po krainie odprężenia i relaksu. Uczucie błogości oblewa nas od stóp do głów, jak użyta do rytuału czekolada.

Dla mam, które dopiero spodziewają się maleństwa również znajdziemy coś niezwykłego. Pakiet pielęgnacyjny „Świeżość ciała” to unikatowe składniki, zapewniające bezpieczeństwo mamie i maleństwu w brzuszku. Rytuał specjalnie opracowany i skierowany do kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Dzięki idealnie dobranym i zbilansowanym składnikom zapewnia optymalne nawilżenie i odżywienie skóry. Ze względu na działanie regenerujące stanowi profilaktykę rozstępów. Aby zapewnić przyszłej mamie relaks i odprężenie najwyższej jakości zabieg łączymy z dodatkowym peelingiem i masażem stóp.

26 maja obdaruj mamę unikalnym prezentem, podaruj „Piękno w podarunku”, a my postaramy się aby pozostał on najpiękniejszym gestem …

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową http://ogrodyurody.swidnica.pl/19-podarunek/

kontakt również pod numerem telefonu 531 765 253

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRanny na przejściu dla pieszych
Następny artykułXX sesja Rady Miasta