Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarze Polonii-Stali walczą w Lubsku (relacja live)

Piłkarze Polonii-Stali walczą w Lubsku (relacja live)

0

Zapraszamy na relację live prosto z Lubska oddalonego o blisko 200 kilometrów od Świdnicy. Piłkarze Polonii-Stali Świdnica postarają się sięgnąć po kolejne punkty na boiskach III ligi dolnośląsko-lubuskiej mierząc się w zaległym spotkaniu z miejscowymi Budowlanymi. Swidnica24.pl kibicuje biało-zielonym!

DSC_9925

Skład Polonii-Stali: Stitou, Marszałek, Sudoł, Salamon, Pawlak, Morawski, Filipczak, Wargin, Kukla, Szczygieł, Borowy. Na ławce: B. Kot, Ł. Kot, Jaros, Łuszkiewicz, Tobiasz

Rozpoczynamy spotkanie sędziowane przez trójkę arbitrów z Gorzowa Wielkopolskiego

4′ – rzut rożny dla świdniczan, dośrodkowanie Filipczaka nie znajduje adresata

7′ – posiadamy inicjatywę, ale na razie bez większego zagrożenia dla bramki Budowlanych

8′ – Filipczak uderza z dystansu, piłka ociera się o obrońcę i wpada w dłonie bramkarza

12′ – Borowy bardzo dobrze zgrywa piłkę głową do Szczygła, a ten w sytuacji jeden na jednego pokonuje golkipera rywali! Prowadzimy 1:0!!

16′ – podrażnieni gospodarze rzucili się do ataku, ale pewnie radzą sobie nasi defensorzy

18′ – dobra zespołowa akcja biało-zielonych, Morawski niestety zagrywa niecelnie do Borowego i tracimy futbolówkę

24′ – rzut rożny dla miejscowych, dobrze radzimy sobie z wrzutką przeciwników

26′ – Kukla przedziera się w polu karnym Budowlanych, jego dośrodkowanie wyłapuje jednak bramkarz ekipy z Lubska

30′ – Kukla dorzuca piłkę w pole karne, bramkarz kontroluje jej lot, ale ta mimo to obija poprzeczkę bramki!

31′ – nieudanie środkiem boiska próbuje przedzierać się Pawlak, chwilę później Kukla uderza obok bramki

35′ – rzut wolny dla rywali, dośrodkowanie w pole karne, piłka spokojnie wychodzi poza linię końcową. Wciąż kontrolujemy przebieg wydarzeń na boisku

41′ – chyba za mało szukamy okazji do uderzenia z dystansu próbując przedostać się w szesnastkę przeciwników

44′ – Filipczak uderza z ostrego kąta z 10 metrów, świetnie końcami palców broni bramkarz

koniec pierwszej połowy – wygrywamy 1:0!

powoli wracamy do gry, bez zmian w składach

rozpoczynamy drugą połowę

46′ – i już na start dobra okazja dla Budowlanych, z 16 metrów strzela jeden z gospodarzy, dobrym piąstkowaniem popisuje się Stitou

48′ – niestety tracimy bramkę, zawahanie naszych defensorów wykorzystują miejscowi przejmując piłkę i strzelając na 1:1. Gol Adriana Jeremicza!

52′ – Pawlak – żółta kartka

53′ – rzut wolny dla Budowlanych, wrzutka i główka Rućki mija poprzeczkę świdnickiej bramki

54′ – Tobiasz zastępuje Marszałka

55′ – wracamy na prowadzenie, wrzutka Darka Filipczaka, piłka ląduje na głowie Pawlaka i wpada do siatki. Polonia-Stal – Budowlani 2:1!!

59′ – dośrodkowanie w pole karne, dobrze radzimy sobie w tej sytuacji

63′ – groźnie w szesnastce rywali, Borowy uderza z 13 metrów w boczną siatkę!

67′ – rzut rożny dla świdniczan, wrzutkę Filipczaka wyłapuje bramkarz Budowlanych

67′ – z kontrą wychodzą przeciwnicy, nasi obrońcy wracają jednak w porę kończąc akcję miejscowych

70′ – wyborna okazja naszej drużyny, Borowy wychodzi sam na sam z bramkarzem, uderza niestety obok słupka bramki

75′ – teraz groźniej pod świdnicką bramką, Bondarenko próbował szczęścia z 16 metrów, ale górą Stitou

76′ – Kukla uderza z 16 metrów obok bramki

77′ – Ł. Kot zastępuje Kuklę

80′ – Filipczak kropnął z 20 metrów wysoko ponad bramką

83′ – główkuje Jeremicz, broni Stitou

84′ – Filipczak nabija rękę rywala w polu karnym – mamy jedenastkę! Michał Sudoł i mamy 3:1!!!

85′ – Łuszkiewicz zastępuje w środku pola Morawskiego

87′ – Tobiasz uderza w słupek

89′ – Filipczak uderza z 16 metrów, niestety górą golkiper Budowlanych i wynik bez zmian

koniec spotkania – wygrywamy w zaległym meczu 19. kolejki z Budowlanymi Lubsko 3:1!!