Strona główna Bez kategorii Na szpilkach w rytmie latino

Na szpilkach w rytmie latino [FOTO]

0

Majowa edycja Kina na Szpilkach wprowadziła uczestniczki w imprezowy nastrój. Cinema 3D przygotowało mnóstwo atrakcji i zaprosiło panie do ciekawej zabawy.

Kino na szpilkach - 05.05 (4)

Tym razem szpilkowa publiczność przed seansem miała możliwość skonsultować się ze specjalistami z różnych dziedzin. Wśród sponsorów pojawiły się firmy kosmetyczne jak The Rose, Mary Kay czy Mydlarnia u Franciszka, ale można było także zadbać o formę z Akademią Rozwoju Talentów i Renesansem.

Kino na szpilkach - 05.05 (2)

Pojawili się przedstawiciele Specjalistycznego Centrum Medycznego MedicRaj z ofertą konsultacji u specjalistów z zakresu m.in. chirurgii, ortopedii czy dietetyki. O tym, jak uzyskać młodą, gładką skórę opowiadali eksperci z Depilconcept. A dla Pań, które chciałyby dodatkowo wesprzeć swoje dobre samopoczucie trafną inwestycją, podpowiedzi przygotowali doradcy z Korzeni Sukcesu.

Kino na szpilkach - 05.05 (10)

Do tego pigwówka z Manufaktury lub odżywczy koktajl od Panów ze sklepu ze zdrową żywnością Vis Vitalis oraz pyszne słodkości z pracowni Babeczki Cafe, a wszystko w pięknej scenerii przygotowanej przez Perfekcyjne Dekoracje i można oglądać seans. A na ekranie nie lada gratka, gdyż tym razem Panie miały okazję obejrzeć pierwszy polski musical #Wszystko gra.

Kino na szpilkach - 05.05 (1)

By wprowadzić publiczność Kina na Szpilkach w muzyczny klimat, organizatorzy z Cinema 3D przygotowali pokaz tańca, w którym udział wzięły uczestniczki. Zorganizowano także konkurs karaoke poprowadzony przez dziewczyny z zespołu DSW, które swoim występem uświetniły seans filmu.

/KRP/

Zdjęcia Łukasz Kufner