Strona główna 112 Dwa tysiące porcji amfetaminy w lodówce

Dwa tysiące porcji amfetaminy w lodówce

3

Kolejny mieszkaniec powiatu świdnickiego przyłapany na posiadaniu sporej ilości narkotyków. 21-latek ze Strzegomia w lodówce przechowywał 2 tysiące porcji amfetaminy – informuje świdnicka policja.

amfetamina3

Zdjęcie archiwalne

– Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Strzegomiu w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 21-letniego mężczyznę, podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych. Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, w lodówce ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w ilości pozwalającej na uzyskanie niemal 2 tysięcy porcji handlowych amfetaminy. Mężczyzna został po zatrzymaniu osadzony w policyjnym areszcie. Mieszkaniec Strzegomia usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych.Prokurator Rejonowy w Świdnicy wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego – informuje podkomisarz Agata Oleśkiewicz, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/opr. red./

Poprzedni artykułBilety na Stare Dobre Małżeństwo [AKTUALIZACJA]
Następny artykułPięciolatka pod opieką pijanej matki