Strona główna Sport Piłka nożna Dobre otwarcie, ale finisz kiepski

Dobre otwarcie, ale finisz kiepski

0

Udanie weszli w mecz 28. kolejki IV ligi piłkarze AKS-u Strzegom, którzy prowadzili na wyjeździe z wyżej notowaną Pogonią Oleśnica 1:0. Kolejne cztery trafienia padłu łupem gospodarze i to oni pewnie dopisali do swojego dorobku komplet punktów.

0000pilka2

Pogoń wygrała zasłużenie, choć nie grała jakiegoś spektakularnego futbolu. Gospodarze na pewno byli lepsi od AKS-u – to nie ulega wątpliwości. Mam pewne pretensje do swoich graczy za to, że przeszli trochę obok tego meczu. Zabrakło mi agresji, walki i w ogóle dobrej gry. Szczególnie słaba była druga połowa. Te trzy ostatnie spotkania traktuję jako dobry materiał szkoleniowy – będę dokładnie analizował, którym piłkarzom zaufać w przyszłym sezonie, a którym podziękować za współpracę – skomentował trener Jarosław Krzyżanowski.

W sobotę, 4 czerwca strzegomianie po raz ostatni w tym sezonie zagrają przed własną publicznością. AKS podejmie o 17.00 Orła Ząbkowice Śląskie.

Pogoń Oleśnica – AKS Strzegom 4:1 (1:1)

Gol: Milen Demirov

AKS: Nowak – Górowski, Krupnik, Szymczyk, Sabat, Gołąbek (Burszta), Borek, Sobczak (D. Krzyżanowski), Wasilewski (Dobrowolski), Demirow, Alwin (Nitarski)

Poprzedni artykułJubileuszowa modlitwa w świdnickiej cerkwi [FOTO]
Następny artykułMlekoteka dla świdnickich mam