Strona główna Bez kategorii Cyrkowy świat w Galerii Świdnickiej

Cyrkowy świat w Galerii Świdnickiej

0

Prawdziwy cyrkowy świat w Galerii Świdnickiej już po raz drugi! W niedzielę, 29 maja od godziny 13.00 Galeria zaprasza na imprezę „Świdnica-Cyrk bez zwierząt”, a okazją jest zbliżający się Dzień Dziecka.

cyrk 2016 - gł

W programie :
– tematyczny, widowiskowy spektakl akrobatyczny w wykonaniu grupy Vandal Art.
– jedyne w swoim rodzaju show w wykonaniu Pana Ząbka, który zaserwuje sporą dawkę iluzji w niezwykle humorystyczny sposób
– gry i zabawy z ekipą Klaunikowej Fifi, a w tym: nauka chodzenia na szczudłach, puszczanie baniek mydlanych, malowanie buziek, konkursy i dużo, dużo więcej.

Dzieciom z okazji ich święta rozdawać będziemy talony na lody i serwować watę cukrową – zachęcają organizatorzy. Impreza przygotowywana jest przy współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami – koło Świdnica i wspiera ona kampanię – Cyrk bez zwierząt, która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na życie niewinnych zwierząt więzionych dla rozrywki człowieka oraz doprowadzenie do prawnego zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach na terenie Polski.

cyrk 2016 - mniejszy
Celem kampanii jest również edukacja, zwłaszcza dzieci i młodzieży, do których cyrki kierują swoją reklamę. Należy pokazywać młodym odbiorcom prawdziwe oblicze tej nieetycznej ‘rozrywki’ oraz edukować o potrzebach, uczuciach, inteligencji i życiu zwierząt.

Galeria Świdnicka zaprasza 29 maja od godziny 13.00.

Poprzedni artykułToasty na 15-lecie partnerstwa
Następny artykułBursa wg Mariusza Kozłowskiego