Strona główna Kultura Zaśpiewała w finale

Zaśpiewała w finale

0

Trzymali za nią kciuki wszyscy podopieczni i nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy. Udało się! Natalia Wyrzykowska zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim festiwalu piosenki aktorskiej w Koszalinie.

Natalia Wyrzykowska
Natalia Wyrzykowska od 3 lat jest uczestnikiem zajęć Studia Piosenki La Chanson w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy. Swoje muzyczne fascynacje i sceniczną technikę rozwija pod kierunkiem Dariusza Jarosa, znanego i docenianego pedagoga, muzyka i kompozytora.

Zajęcia w La Chanson to nieustanne szukanie siebie w gąszczu otaczającej nas muzyki. Dzięki tym poszukiwaniom otwieramy sobie drogę, którą podążamy przez muzyczny świat. Tym sposobem sami trafiamy na interesujące nas gatunki i utwory muzyczne, które później realizujemy na zajęciach. Kreujemy własną osobowość i staramy się wypowiadać własne emocje przez piosenkę – ciesząc się sukcesem swojej podopiecznej tłumaczy Dariusz Jaros.

23 kwietnia 2016 r. w Studiu Koncertowo Nagraniowym im. Czesława Niemena Radia Koszalin po przesłuchaniach ogłoszono wyniki, przyznając podopiecznej Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy wyróżnienie. 24 kwietnia 2016 r. Natalia wraz z innymi laureatami wystąpiła w koncercie laureatów oraz w warsztatach i w spektaklu w reżyserii Romana Kołakowskiego.

/MDK Świdnica/

Poprzedni artykułGorące tango z Buenos Aires [KONKURS]
Następny artykułKlub Bolko już bezpieczny